elinde dosisiklin etkenli ilaç olanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bengs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bengs

iyikus.com Üyesi
merhaba, kaç gündür burada muhabbet kuşum için çırpınıyorum. koskoca ankara’da ne doksimis ne levadoks bulabildim. son çarem monodoks’du onu da aile hekimim yazmadı. eczane reçetesiz vermiyor. veterinerlerden onu iyileştirebilecek bir ilaç almak istiyorum onu da sözde muayene yapmadan vermiyorlar. muayene parası almaları gerekiyor önce çünkü. muayenesi, röntgeni toplam 600 küsür. durumum olsa zaten burada çırpınmam veterinerine de doktoruna da dil dökmem. o yüzden Allah rızası için elinde şu ilaç olanlar bana satabilir mi? lütfen elinde olan varsa benimle iletişime geçsin lütfen diyorum. çok az zamanımız kaldı nefes alamıyor. nefes alması için süresi uzattıkça uzatmaya çalışıyorum bir şeylerle.

doksimis mi geldi hocam? Emin olmak adına soruyorum. 100 ml suluğa 7-8 damla yeterlidir ama yapabilirseniz ağızdan 1 damla şeklinde uygulamanızı tavsiye ederim.

doksimis mi geldi hocam? Emin olmak adına soruyorum. 100 ml suluğa 7-8 damla yeterlidir ama yapabilirseniz ağızdan 1 damla şeklinde uygulamanızı tavsiye ederim.
doxymix hocam. fotoğrafını ekledim. bence de ben ağızdan damla yapayım çünkü suyu içmiyor, ben suyu ağzına verdikçe her yeri su oluyor. bunu damla şeklinde kullanabilirim değil mi?

Ekli dosyalar

• 47E4A507-A04D-4870-BBC0-0E70385B6B5C.jpeg
    47E4A507-A04D-4870-BBC0-0E70385B6B5C.jpeg
    248.4 KB · Görüntüleme: 4
Evet bir damla vermek yeter. Eğer çok kıpır kıpırsa bir damlayi iki damla su ile seyreltip öyle sununuz. Ürünü tam almış olacaktır
çok teşekkür ederim bir de son bir sorum olacak benim kuş bu ilacın tadını beğenmedi. suluktan içse bile içtiği an kusma hareketi yapıyor 2-3 dakika. bu normal midir? ne yapacağım bu kuşla bilmem hiçbir tedaviyi uygulamama izin vermiyor, mahvetti beni:(

çok teşekkür ederim bir de son bir sorum olacak benim kuş bu ilacın tadını beğenmedi. suluktan içse bile içtiği an kusma hareketi yapıyor 2-3 dakika. bu normal midir? ne yapacağım bu kuşla bilmem hiçbir tedaviyi uygulamama izin vermiyor, mahvetti beni:(
evet, bu ilaç çok acı maalesef. Tadını sevmiyorlar :(