En Güzel Muhabbet Kuşu Yarışma Başvurusu Kasım/2017

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
tumblr_okrspeHtvv1uczd3bo1_1280.jpg
iyikus.com üzerindeilk kez düzenlenen ve her ay yapmayı düşündüğüm sağlıklı, en iyi duruş ve görünüme sahip Güzel kuşu seçmek için yarışma tertip etmeye karar verdim. Bu yarışma sonucunda en çok oyu alan kuş için küçük bir ödül taktim edilecektir. Katılım koşulları ve detaylar aşağıdadır;

Nasıl Katılabilirsiniz?
  • Öncelikle üye olduktan sonra linkteki kategoriye giderek kuşlarınızı tanıtmanız gerekiyor. Kuşunuzla yolunuzun nasıl kesiştiği, en sevdiğiniz özellikleri, kötü huyları vb. gibi istediğiniz birçok şeyden bahsedebileceğiniz kısa bir hikaye yazmanızı istiyorum.
  • link: Kuşlarınızı Tanıtın
  • Ardından bu konu altına yarışmaya katılacağınız kuşun 1 ya da 2 görselini yükleyiniz ve paylaştığınız hikayenin linkini resimlerin altına yapıştırınız.
Katılım Tarihleri ve Sonuçlar
  • Yarışmaya katılım 09.11.2017 / 20.11.2017 tarihleri arasında yapılır.
  • 20 Akşamı sonlanacak katılım için bir anket düzenlenir ve en beğenilen hikaye ve muhabbet kuşu görseli ödülü alır.
  • Anket Ay sonuna kadar açık kalacaktır.
  • Oylama sonucunda en yüksek oyu alan üyemize hediyesi gönderilecektir ve sitemizde kazanan için hazırladığımız özel rütbe verilecektir.
Ödül
  • Versele Laga Yumurtalı Ballı Mama 500gr. ya da istek doğrultusunda aynı firmadan kuş yemi Hediye edilecektir.

Son düzenleme: