endecto bit ilacını nereden bulabilirim

Liebe55

Veteran
endecto bit ilacını nereden bulabilirim
vilmectini çok araştırdım en fazla yogunluk endecto üzeinde oldu

Baran

iyikus.com Üyesi
Liebe55 Bitler gözle görülebiliyor mu?böyle birsey hiç basıma gelmedi şimdiden tedbirini alayım.
O bit ilacını'da bende buralarda arastırıp bilgi veririm.

Oyla 0

Liebe55

Veteran
türkiyede üretimi ve satışı yokmuş bilen varsa alcam tabi
busada otuuyorum.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Maalesef ben bu ürünü duymadım daha önce. Neden vilmectin kullanmıyorsunuz. Benim hiç bir sorunum olmadı vilmectinden beri .

Oyla 0

Liebe55

Veteran
Araştırmalara göre vilmectin hemen hemen bütün hayvanlarda kullanılıyor köpekleri öldürdüğü bile oldugu kanıtı var ama benim yadıgım sadece muhabbet kuşlaında hem akar hem bitler için üretilmiş ürün
en son çaem vilmectin olacak

Oyla 0

Baran

iyikus.com Üyesi
Nasıl engelleriz bit oluşumunu?Ben 2 yıldır besliyorum ama hiç karsılasmadım gözle görülebiliyor mu?

Oyla 0

Liebe55

Veteran
Baran Bit Yok ben İhtimal Evde Bulunsun diye almak istiyorum çok şükür adını bile anmak istemiyorum yaşamadım öyle birşey ecza dolabında dursun istiyorum 6 ayda bir kuşlara minicik damla damlatmak gerek illa olunca kullanmak gerekmez

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bitler görünüyor ve çok hızlı ürüyor. Tam bir baş belaları. Bu nedenle bit olmasa da iç ve dış parazitler için mutlaka ürün kullanmak gerekiyor. Vilmectin dış parazitlerde çok iyi, iç parazitler içinde etkileri var.

Ben 2 yıldır kullanıyorum vilmectin. 1-2 damla enseye, 2 damlada suyuna veriyorum. Bir sıkıntım olmadı şükür.

Oyla 0

Baran

iyikus.com Üyesi
Bunu petsoplar'da bulabilirmiyiz?Ben'de kullanmaya başlayım,6 ay'da bir mi suyuna ve enseye damlatacağız?

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bunu petsoplar'da bulabilirmiyiz?Ben'de kullanmaya başlayım,6 ay'da bir mi suyuna ve enseye damlatacağız?
Ulus kuş halinin sağ tarafında eczaneler ve zirai ilaç satan yerler var merve. Ben oradan almıştım zirai ürün satan yerden. 15 liraydı sanırım. 1 tanede şırınga alman gerekiyor eczaneden. Ağzı mühürlü ilaç kabında, şırıngayla çekiyorsun.

Diyelim bugün kullandınız enseye 2 damla. 3 gün sonra da suyuna 2 damla verilmesi gerekir. Suyunun değişmesi gerekiyor tabi kısa sürede. Asla ağızdan damlatılmamalı. Ben 3 ayda 1 yapıyorum. Kuluçka esnasında yapılmaması lazım.

Oyla 0

Baran

iyikus.com Üyesi
Ulus kuş halinin sağ tarafında eczaneler ve zirai ilaç satan yerler var merve. Ben oradan almıştım zirai ürün satan yerden. 15 liraydı sanırım. 1 tanede şırınga alman gerekiyor eczaneden. Ağzı mühürlü ilaç kabında, şırıngayla çekiyorsun.

Diyelim bugün kullandınız enseye 2 damla. 3 gün sonra da suyuna 2 damla verilmesi gerekir. Suyunun değişmesi gerekiyor tabi kısa sürede. Asla ağızdan damlatılmamalı. Ben 3 ayda 1 yapıyorum. Kuluçka esnasında yapılmaması lazım.
Tesekkürler merve değil baran:p

Oyla 0