Erkek yuvayı kazıyor

firatfirat

iyikus.com Üyesi
Arkadaşlar günaydın yavrular yumurtadan çıkmak üzere bir kaç gün kaldı erkek yuvaliga girip yeri kazmaya başladı hemen aldım evin içinde serbest bıraktım kafese girmesini engelledim daha önce benzer hareketler yapıp yumurtaları kırmıştı şimdi ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz? Erkeğin cere si kahverengi şuanda çok kızmış gibi duruyor
İçeri girmek için çıldırıyor her yolu deniyor deli gibi ötüyor

Erkeklerin ceresi hiçbir şekilde kahverengiye dönmez diye biliyorum. Seni kandırmış aldığın yer o hâlde:rolleyes:

Oyla 0
Erkeklerin ceresi hiçbir şekilde kahverengiye dönmez diye biliyorum. Seni kandırmış aldığın yer o hâlde:rolleyes:
Bu çiftinin geçen 4 şimdi 5 yumurtası var diğeri hep yumurtaların üstünde oturuyor bu dişinin üstüne çıkıyor ciftlesiyor o nasıl olacak hocam? Çok anlamam o yüzden soruyorum yanlış anlamayın

Oyla 0
Hocam konu saptı kusura bakmayın ben bu erkeği ne yapim şimdi yuvaliga girip yeri kazmaya çalıştı bende korktum evin içinde serbest bıraktım başka kafes olmadığı için ne yapmalıyım ?? Geri yanına koyim mı başka kafes mi alim ??

Oyla 0
Kızıştırıcı mama yem vs olmaksızın gözlem altında erkeği bence de kafese koyun. İyi takip edin. Dişi ile sorunlar başlarsa ayırırsınız.

Oyla 0
Dişi yumurtalara çok güzel oturuyor buda erkegimiz hocamEkli dosyayı görüntüle 13974
merhaba benim erkek kuşumda da cere aynı renk halini aldı. hatta kalp atışları da hızlı bugün. kuşunuzun cere rengi değişti mi? bir veterinere götürdünüz mü yoksa sağlıklı bir şekilde devam ediyor mu? götürdüyseniz ne kullandınız? durumu nasıl acaba?

Oyla 0