Eş olmaları için ne yapmalıyım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Karababa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Karababa

Yeni Üye
Merhaba iki çift sultan papağanım var dövüşmüyorlar ama eşleşmiyorlarda bizim dişinin yanına erkek alalı iki ayı geçti eş olmaları için ne yapmalıyız

2 ay sultanlar için az bir zaman dilimi denilebilir. Zaman verirseniz ve diğer uygun ortam şartları oluşturulmuşsa ilerleyen zamanlarda olacaktır

Oyla 0
Bide mamamia Mix full diye bir mama önerdiler çiftleşme için sizce nekadar doğru ,benim dişi kızgınlık yumurta yaptı erkek kus o yüzden aldık

Oyla 0
Yani mamamia tam mama demek doğru olmaz. Mama toz katkısı gibi bence. Etkisi her mama katkısında olduğu gibi var deniliyor. Kuştan kuşa değişim olabilir.

Oyla 0
Merhaba iki çift sultan papağanım var dövüşmüyorlar ama eşleşmiyorlarda bizim dişinin yanına erkek alalı iki ayı geçti eş olmaları için ne yapmalıyız
Bende sizin gibi dişi sultan papağanım için eş aldım 2 ayı geçti anca eş oldular.eger dişi kafasını kasitirsa eş kabul etmiş demektir.gerisi gelir zaten

Oyla 0
benim kuslarimda salincak icin kapisiyorlar, ciko 2 gündür tünekte uyuyor. Anlasmalari icin ne yapmami önerirsiniz dogunay bey??
böyle durumlarda yedek bir salıncak almak lazım. Tıpa tıp aynısından. Maalesef salıncak kavgaları ciddi boyutlara ulaşabilir. Aynı şekilde yemlik ve suluk

Oyla 0
böyle durumlarda yedek bir salıncak almak lazım. Tıpa tıp aynısından. Maalesef salıncak kavgaları ciddi boyutlara ulaşabilir. Aynı şekilde yemlik ve suluk
Canım çok sıkıldı çiko öyle oturuyor dişi ise salıncakta bu salıncağı ben almadığım için tıpatıp aynısını bulamam bilemiyorum ki dişiyi birine mi versem yoksa öyle oturup kavga etmelerini mi beklesem? Çiko öyle suskun suskun oturuyor yemek yerken gelip çikoyu ittirip yemek yiyiyor aralarında bir kapışma, hırs var gibi. Çok mutsuzum keşke almasaydım...

Oyla 0
Canım çok sıkıldı çiko öyle oturuyor dişi ise salıncakta bu salıncağı ben almadığım için tıpatıp aynısını bulamam bilemiyorum ki dişiyi birine mi versem yoksa öyle oturup kavga etmelerini mi beklesem? Çiko öyle suskun suskun oturuyor yemek yerken gelip çikoyu ittirip yemek yiyiyor aralarında bir kapışma, hırs var gibi. Çok mutsuzum keşke almasaydım...
image.jpg

Oyla 0
olur olur böyle didişmeler. Onlar anlaşacaktır zamanla. Dişi baskın karakterlerde sık olur.

Oyla 0
olur olur böyle didişmeler. Onlar anlaşacaktır zamanla. Dişi baskın karakterlerde sık olur.
Şimdi ben salıncağı çıkarttım kavga yok ama dişiyi aldığım yerde tünek yoktu kafesde hep uçuyorlardı ve tepede duruyorlardı 2 tane yeni salıncak alana kadar salıncak yok tabi olmaz derseniz geri takayım

Son düzenleme:
Oyla 0
Şimdi ben salıncağı çıkarttım kavga yok ama dişiyi aldığım yerde tünek yoktu kafesde hep uçuyorlardı ve tepede duruyorlardı 2 tane yeni salıncak alana kadar salıncak yok tabi olmaz derseniz geri takayım
Sen bu kuşları üretim için almadın mı? Üretim için aldıysan, neden kafeste oyuncak bulunduruyorsun? Ha yok kuşum yalnız kalmasın diye arkadaş aldım diyorsan 2. bir salıncak iyi olur. Ayrıca, kafesin tünekleri çok aşağıda kalıyor bence. Kuşlar yüksekte durmayı sever, bence tünekleri biraz yükselt.

Oyla 0
Oyla 0