EuroGold Delux Blend

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ahmete78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ahmete78

iyikus.com Üyesi
Verse Laga Prestige'e aspur ekleyerek kullanıyorum. Tek muhabbet kuşum severek tüketiyor. Kuşu aldığım üretici, EuroGold markasını önerince internetten ekte fotoğrafları olan EuroGold yemi satın almıştım kuşu ilk sahiplendiğim zaman. Vakumlanmış pakette yem. EuroGold tutulmayan bir yem ama bu tipini kullanan oldu mu acaba? Tek paket var, açıp denemeye değer mi? İçeriğinde gerçek elma parçacıkları ve vitamin peletleri olduğu yazıyor. Şeker eklemesi yok.

Ekli dosyalar

• IMG_20210429_195833.jpg
    IMG_20210429_195833.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20210429_195850.jpg
    IMG_20210429_195850.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20210429_195900.jpg
    IMG_20210429_195900.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 36
Linkteki konuda yem markası için bir konuşma var onu okurmısunuz.

Thread 'Yem yememe sorunu' Yem yememe sorunu

Teşekkürler. "Yem yememe sorunu" başlıklı konuyu okudum. Konuda geçen yemin EuroGold'un fotoğraflarını eklediğim tipi mi değil mi detayı yok. Bu yemi kullanan varsa onlardan bigi almak için yazdım.

Ben de sürekli Vitakraft kullanıyorum fakat çeşitlilik olsun diye bundan sipariş etmeyi düşünüyorum, yeni ve iddaalı bir ürüne benziyor, kullan arkadaşlar varsa bilgilendirirseler sevinirim.

Şahsen inandırıcı gelmiyor. İçeriğini görsel ile destekleyebilir misiniz?
Merhaba,

Paketi açtığımda görsellerini eklerim demiştim. İçeriğinde boyalı parçacıklardan yok. Gerçek elma parçacığı var ama bizimki hiç onlardan yemiyor. Bir de pelet yem var. Tohum tazeliği ve tohum çeşidi fena değil. %30-35 aspur ekleyip kullanıyorum. Çöpe atacak kadar kötü bir ürün gibi gelmedi bana. Nasıl görünüyor görsellerden?

Ekli dosyalar

• IMG_20210626_085644.jpg
    IMG_20210626_085644.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20210626_085711.jpg
    IMG_20210626_085711.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 21
Merhaba,

Paketi açtığımda görsellerini eklerim demiştim. İçeriğinde boyalı parçacıklardan yok. Gerçek elma parçacığı var ama bizimki hiç onlardan yemiyor. Bir de pelet yem var. Tohum tazeliği ve tohum çeşidi fena değil. %30-35 aspur ekleyip kullanıyorum. Çöpe atacak kadar kötü bir ürün gibi gelmedi bana. Nasıl görünüyor görsellerden?
Yem oldukça taze ve canlı gözüküyor. Kutunun üzerine tekrar baktım, maalesef içeriğini belirtmemişler. Ak darısı ve kızıl darısı orantılı. Keza sarı darısı da. Ama aspur yok. (Maalesef neredeyse tüm yemlerde bu durum var.) Eğer bu sizin aspur eklemiş haliniz ise biraz daha eklemenizi öneririm. Az da olsa kenevir, siyah ve aspir tohumu görüyorum. O elma parçacıklarını ya da pelet yemleri her neyse, nasıl yiyeceklerini düşünüp o boyutta pakete koyuyorlar anlamıyorum...

Benim içeriğinde gördüğüm tohumlar bu şekilde. Bana kalırsa denenebilir. Toz oranı nasıl?

Son düzenleme:
Galiba yeni bir yem bu piyasada yeni çıktı bu türü. Eskiden Eurogold normal olanını kullanmıştım ama yem aşırı yağlı gibiydi. Bu yem güzel duruyor kullanın bakalım.

Yem oldukça taze ve canlı gözüküyor. Kutunun üzerine tekrar baktım, maalesef içeriğini belirtmemişler. Ak darısı ve kızıl darısı orantılı. Keza sarı darısı da. Ama aspur yok. (Maalesef neredeyse tüm yemlerde bu durum var.) Eğer bu sizin aspur eklemiş haliniz ise biraz daha eklemenizi öneririm. Az da olsa kenevir, siyah ve aspir tohumu görüyorum. O elma parçacıklarını ya da pelet yemleri her neyse, nasıl yiyeceklerini düşünüp o boyutta pakete koyuyorlar anlamıyorum...

Benim içeriğinde gördüğüm tohumlar bu şekilde. Bana kalırsa denenebilir. Toz oranı nasıl?
Toz hiç yok. Poșetinden kavanoza aktarırken poşetin dibinde toz kalmadı. Ele de toz gelmiyor, uçușmuyor da, özellikle kontrol ettim. Fotoğraftakiler aspursuz hali, sonradan ekliyorum aspuru.
VL den sonra bizimki bakalım beğenecek mi?