ev içinde 5 katlı üretim kafesi

bomm1987

Yeni Üye
ev içinde 5 katlı kafes kullanmak istiyorum. ama tüy uçması ve yem dökülmesine karşı önlem almak için nasıl bir yol izlemem gerekli? evi temiz tutmanın yolları nelerdir? ne yapabilirim? yardımcı olursanız fikirlerinizle ve kullandığınız uygulamalarla çok sevinirim..

Merve B.

Veteran
ev içinde 5 katlı kafes kullanmak istiyorum. ama tüy uçması ve yem dökülmesine karşı önlem almak için nasıl bir yol izlemem gerekli? evi temiz tutmanın yolları nelerdir? ne yapabilirim? yardımcı olursanız fikirlerinizle ve kullandığınız uygulamalarla çok sevinirim..
İlla kş dağışacak ve dökülecek.Onlara tülde takılmıyor.Ama altına genişçe bir bez serebilirsiniz.En azından çok dağılmasını önler diye düşünüyorum

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba, 5 katlı kafes düşünülüyorsa yaklaşık 10 kuşunuz olacak diyelim. Bu kuşlardan mutlaka yoğun tüy ve yem kırıntısı geliyor ama tek önerebileceğim şey katlı kafesler içinde tüllerin olması.
Biraz bakındım ama internette denk gelemedim. Daha detaylı araştırırsanız bulabileceğinizi düşünüyorum. Bu videoda bu tülü kullanan biri var

Oyla 0