evde mi kalsın bizimle mi gelsin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mila s.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mila s.

iyikus.com Üyesi
iki yavru kuşumu 10 saatlık muğla eskişehir yoluna götürüp (git gel20) bir hafta bizimle mi kalsın yoksa iki akıllı yemlik iki yemlik ve üç suluk ile evde mi kalsın?

İkisi de stresli bir yol sanki. Bende kuşlarımı anneme bırakıp gideceğim ama 3 günlüğüne ,1 hafta uzun bir süre bir de evde kimse yoksa daha da sorun

iki yavru kuşumu 10 saatlık muğla eskişehir yoluna götürüp (git gel20) bir hafta bizimle mi kalsın yoksa iki akıllı yemlik iki yemlik ve üç suluk ile evde mi kalsın
😱 Ne diyorsunuz evde bırakmayın psikolojileri bozulur. Ben uzman değilim ama söylemek istedim. Ben sabah işe gidip akşam geliyorum evde 2 yetişkin kuşum var onların bile etkilendiğini düşünüyorum. Heleki eviniz sürekli kalabalık ve sesli ise 1 hafta sonra onları çok iyi görmezsiniz . Bence .

😱 Ne diyorsunuz evde bırakmayın psikolojileri bozulur. Ben uzman değilim ama söylemek istedim. Ben sabah işe gidip akşam geliyorum evde 2 yetişkin kuşum var onların bile etkilendiğini düşünüyorum. Heleki eviniz sürekli kalabalık ve sesli ise 1 hafta sonra onları çok iyi görmezsiniz . Bence .
Katılıyorum kuşlar sahibi olmayınca strese giriyor bu 3 gün bile benim gözümde aşırı büyüyor belki de daha erken dönerim. Veterinere giderken bile strese giriyorlar inan ki az önce kontrolden geldik yolda cok stres yaptılar kesinlikle aşırı dikkat edilmesi gerekiyor en hassas canlılar.

şimdi taşıma kafesi aldık satıcı içinde yaşayabilir dedi ama biz yerimiz kalırsa büyük kafesinin de alacağız

iki hafta önce bizimle yaşamaya başlayan iki yavru kuşumuz ilk 5 gün elimize geldi yem yedi yemliğini koyunca ilk biri daha sonrada diğeri elime gelmez oldu hatta kafese sokunca korkup kaçıyorlar ne yapmam gerekiyor