Forpus papaganim kafa salliyor

Mutlu oldugu icin mi yapiyor bu haraketi bilen var mi
Merhaba, kur yapiyor kusunuz size ? disi gibi gordum ben. Bir erkek alirsaniz muhtemelen ciftleseceklerdir. Cok saglikli gozukuyor ?

Ekleme: tohum kullaniyorsaniz beslenmesinde kizistirici etkisi olanlari azaltmanizi tavsiye ederim. Bol bol sebze meyve ve mumkunse pelet yem ?

Çok tesekkurler
Evet dişi büyük ihtimal maviliklerimiz yok ama ben onu hep oğluşum diye seviyorum
Yem olarak dal dari ve pareket yemi veriyorum ama cekirdek cok yiyor bu aralar hatta yemedigi şey yok ne yersek onu yiyor antep fistigi kurabiye kraker vs... zararli olur mu bilmiyorum
Vitamin olarak da damla vitamin kullaniyorum
Pelet yemide bugun alayim
Esim izin verse hemen bir arkadas alacagim yanina ama daha ikna edemedim daha cok kemirgen cunku ?

Çok tesekkurler
Evet dişi büyük ihtimal maviliklerimiz yok ama ben onu hep oğluşum diye seviyorum
Yem olarak dal dari ve pareket yemi veriyorum ama cekirdek cok yiyor bu aralar hatta yemedigi şey yok ne yersek onu yiyor antep fistigi kurabiye kraker vs... zararli olur mu bilmiyorum
Vitamin olarak da damla vitamin kullaniyorum
Pelet yemide bugun alayim
Esim izin verse hemen bir arkadas alacagim yanina ama daha ikna edemedim daha cok kemirgen cunku ?
Benimkiler de oyle malesef buldugu her seyi parcaliyorlar kediden beter ? cekirdek vermeyin cok zararli.