Forpus

ceydanur

Yeni Üye
Arkadaslar forpusum surekli boyle yapiyor ureticiler bir ilac verdi veteriner bi ilac verdi. Sanki yemin etmis gibi. Asla duzelmiyor ne olur yardim edin ölürmu diskida problemi yok dedi veteriner cigerede inmemis. Hiriiltida yok diyo ne yapicam ben baktikca aglayasim geliyo tiktok uzerinden atiyo videoyu kisa olunca

Ekli dosyalar

Sindirim sorunlarında sık yaptıkları bir hareket. Bazen kursak problemlerinde de gözlemleniyor. Veteriner imkanınız varsa götürmelisiniz.
İlk aşamada ortam havalandırmasını iyileştirip yemini değiştiriniz. Düzelmez ise geç kalınmadan veteriner hekime danışınız

Sindirim sorunlarında sık yaptıkları bir hareket. Bazen kursak problemlerinde de gözlemleniyor. Veteriner imkanınız varsa götürmelisiniz.
İlk aşamada ortam havalandırmasını iyileştirip yemini değiştiriniz. Düzelmez ise geç kalınmadan veteriner hekime danışınız
Konyada cok iyi dediginiz birveteriner varmi. Ben goturdum ilaclari etki etmiyo. Bosuna para veriyomusum gibi hissediyorum etki etmiyo. Tas kumu var yemini sade aliyorfum. Gaga tasi var yanina arkadas aldim. Bu seferde kafa kisminda acilmalar olustu. Veteriner adam veriyo ilaci diyoki cok antibiyotik kullanmissiniz bu etkiyi yok ediyo diyo. Korkutuyo beni. Cok uzuluyorum gercekten boyle yaptikca ve yeni aldigim kusta aynisini yapiyo ama o cok nadir bu surekli

Konya da maalesef bildiğim yok. Forumdan bir arkadaş biliyorsa yazacaktır muhakkak. Yeminden görsel ekler misiniz_