iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Forum Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
10,876
Çözümler
36
Tepki puanı
10,519
Yaş
29
Konum
Ankara
Sayın Üyemiz,
Aşağıda belirtilen koşullara, forum bütünlüğümüzün korunması, karşılıklı saygı, sevgi, hoşgörü çerçevesinde oluşturulacak dostluklarla, evcillerimizin sağlık, mutluluk ve gelişimlerinin üst düzeyde tutulması, mesaj kirliliğine yol açılarak karmaşaya yol açılmaması, daha hızlı yanıt alınabilmesi ve benzeri nedenlerle uyulması zorunludur. Forum kurallarına uymayanların üyelikleri belirli süreler için dondurulacak, mesajları bölüm sorumluları tarafından herhangi bir açıklama yapılmaksızın “forum kuralları” linki verilerek silinecek ya da kilitlenecektir.
UYULMASI ZORUNLU KURALLAR

 • Sitemize kayıt olurken veya kayıttan sonra aşağıda ayrıntılı şekilde açıklandığı şekli ile "kullanıcı isim - doğum yılı - şehir" bölümünün doğru olarak doldurulması zorunludur.
 • Karşılıklı suçlamalar, düzeysiz, kırıcı, aşağılayıcı,küçük düşürücü, konuyla alakası olmayan yazı ve yorumlar yasaktır. Herhangi bir üye ile oluşabilecek sorunlar forum kirliliği yapmadan site sorumlularına özel mesaj ile iletilir.
 • Sitemizde yer alan çeviri / makale / derleme / bilgilendirme vb. içerikli yazılar hiçbir şekilde alıntı, kopyalama, değiştirme ve benzeri yöntemlerle başka yerde yayınlanamaz.
 • İmza bölümünde reklam, çirkin içerikli yazılara yer verilmez, üye web sitesinin adresini profil bilgileri bölümüne girebilir.
 • Forum üyelerimize; forum içi mesaj şeklinde yazılması gereken konularda özel mesaj ile soru sorulamaz, teknik problemlerin yöneticilere bildirilmesi hariç herhangi bir konuya özel mesajla dikkat çekilmeye çalışılamaz. Üyelerimiz; forumu ilgilendiren konular hakkında görüşebilmek amacıyla, skype veya benzeri paylaşımlara davet edilemezler. Şikayet halinde ya da açıklanan bu davranışlar forum içi mesajla yapıldığı takdirde gereken yaptırım uygulanır. Forumda “arama” seçeneği yardımı ile sorgulama yapmadan konu açmamaya özen gösterilmelidir. Aynı konularda defalarca soru sorulması, hem mesaj çokluğuna hem de yanıtlanma olanaklarının kısıtlanmasına neden olunmaktadır.
 • Tüm soruların sağlıklı yanıtlanabilmesi için sorunu ilk mesajda detaylı olarak anlatmanız gerekir. Çok yakın tarihte aynı kategoride açılmış olan benzer konu başlıkları incelemeyi unutmayalım. Mesajın konu başlığını anlaşılır şekilde olmalıdır. (İshal yerine ishalde verilmemesi gereken besinler gibi).
 • Bİ BAKIN, ACİLLLL , YARDIM, LÜTFEN BAKIN, acaba ne, çok komik, yalvarırım, Allah rızası için... vs şeklinde konu başlığı açmak ve mesajlarda büyük harfle, büyük / koyu / renkli ve benzeri fontlarla, süslemelerle yazmak yasaktır.
 • Aynı IP adresinden çoklu üyelik yasaktır.
UYARILAR

 • Forumda açılmak istenen konuların doğru kategoride (bakım, beslenme, üretim, hastalıklar …) açılmasına özen gösterilir.
 • Mesajlarda kuşlar hakkında soru sorarken, yaş/ay, cinsiyet bilgilerini de her defasında belirtilir.
 • Eklenilen fotoğrafların çözünürlüklerinin yüksek, boyutlarının uygun bir boyut olmasına özen gösterilir.
 • Forumda tüm üyeler birbirlerine saygı sınırları içinde hitap etmelidirler.
 • Foruma kullanıcı girişi yapıldıktan sonra; ana sayfanın sağ yukarısında yer alan "Kullanıcı adınıza tıkladığınızda açılan sekmelersen profilinizi düzenlemeniz gereklidir.
 • Foruma üyelik gerçekleştikten sonra”Forum sakinleri” kategorisine konu açarak tanışma mesajı atılmalıdır.
 • Sorular üyelere teker teker özel mesaj atarak değil konu açarak sorulmalı veya önceden açılmış konular okunarak cevap bulmaya çalışılmalıdır.
 
Son düzenleme:

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
10,876
Çözümler
36
Tepki puanı
10,519
Yaş
29
Konum
Ankara
Her üye kuralları okumuş kabul edilir. Bu nedenle daha özenli davranalım lütfen.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt