Görsele Bakarak Yem Alsaydınız Hangisini Seçerdiniz?

Tarafını seç:)

• 1 Numaralı Yemi Alırdım

Oy: 3 9.7%
  • 2 Numaralı Yemi Alırdım

Oy: 4 12.9%
  • 3 Numaralı Yemi Alırdım

Oy: 14 45.2%
  • 4 Numaralı Yemi Alırdım

Oy: 10 32.3%

• Kullanılan toplam oy
    31
Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

Muratsani

Yönetici
Moderatör
Hepsi farklı yemler, daha sonra hangi yemler olduğunu açıklayacağım. Hangi marka seni ifade ediyor:) ?

20210206_151412.jpg
1 Numaralı Yem içeriği; 2-3-4 numaralı yemlerin karışımı ve ekstradan içerisine aspur ilave edilmiş halidir:)

20210206_151444.jpg
2 Numaralı yem; G1 Experience Usta Üretici Japın Darılı Yem: İçerisinde yabancı maddelere rastlamak pek olası. Bu yabancı maddeler, küflenmiş bir fıstık tanesi olabiliyor, ya da herhangi bir bitki sapı. Tozlanma hafif derecede mevcut. Tohum kalitesi orta. Kuşlarım severek tüketebiliyor.

20210206_151535.jpg
3 Numaralı Yem; Versele Laga Prestige:

Vazgeçemedim kalite. Grlmiş geçmiş hiçbir kuşumun reddetmediği, kalitesine üretim koşullarına güvendiğim bi markanın ürünü. İçerisinde yabancı madde bulmak neredeyse imkansız. Defaatle sorguladığım bilgi aldığım bir üründür. Ülkemize ticari kaygı ile trk bir çeşidi getirilmektedir, bu ürünün de içeriği yetersiz sayılabilmektedir. Bu sebeple, tamamlayıcı yemlerle kusursuz hale getirilebilir. Fazla kuş besleyenler için belki uzun vade de külfetli olabilir. Lakin az sayıda kuş için idealdir.

Screenshot_20210206-152010_Gallery.jpg

4 numaralı yem; Benelux Premium Budgies %35 Aspurlu Üretici Yem. İçerisinde yabancı maddelere denk gelmek mümkün. Toz oranı az derece de mevcut. Kuşlarımın severek tükettiği dengeli bir karışıma sahip orta üstü kalite de bir yem.

----

Ekli dosyalar

• 20210206_144451.jpg
    20210206_144451.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
1 ve 2 de olması gerekenden fazla aspur olduğunu düşünüyorum.Geriye kaldı 3 ve 4,bunlardan da 4 gözüme daha güzel geldi. :)

Nijer olduğu için hiç biri :D Benim kuş seçiyor nijer görünce

3 ile 4 arasında kaldım lakin 4 numarada buğday göremedim. Benimkilerin favorisi olduğundan 3'ü seçip içine aspur eklerdim muhtemelen. Hatta 3 numara garden mix gibi duruyor o yüzden halihazırda seçimimi uyguladığımı düşünüyorum. :D

Görseller yanıltıcı olabiliyor. O yüzden yeme canlı canlı bakıp karar vermek gerekiyor. Karışım oranlarından falan bahsetmiyorum. Tohum kalitesi, tazeliği, kokusu falan önemli...

Yinede etkinliğe katılayım 2 numarayı kesinlikle almazdım.....