Görsele Bakarak Yem Alsaydınız Hangisini Seçerdiniz?

Tarafını seç:)

• 1 Numaralı Yemi Alırdım

Oy: 3 9.7%
  • 2 Numaralı Yemi Alırdım

Oy: 4 12.9%
  • 3 Numaralı Yemi Alırdım

Oy: 14 45.2%
  • 4 Numaralı Yemi Alırdım

Oy: 10 32.3%

• Kullanılan toplam oy
    31
Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

murat52

iyikus.com Üyesi
3 numarayı alıp aspur eklerdim, daha taze görünüyor. Ben kendi kullanımıma göre memnunum.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Cömert olamayacağım :D
Bende yemleri tanıyarak oyladım. Markasına değil ama istediğim karışım G1de. Bu nedenle onu oyladım. Japon darısı bulmak zor

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
Hepsi farklı yemler, daha sonra hangi yemler olduğunu açıklayacağım. Hangi marka seni ifade ediyor:) ?

Ekli dosyayı görüntüle 12586
1 Numaralı Yem içeriği; 2-3-4 numaralı yemlerin karışımı ve ekstradan içerisine aspur ilave edilmiş halidir:)

Ekli dosyayı görüntüle 12587
2 Numaralı yem; G1 Experience Usta Üretici Japın Darılı Yem: İçerisinde yabancı maddelere rastlamak pek olası. Bu yabancı maddeler, küflenmiş bir fıstık tanesi olabiliyor, ya da herhangi bir bitki sapı. Tozlanma hafif derecede mevcut. Tohum kalitesi orta. Kuşlarım severek tüketebiliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 12588
3 Numaralı Yem; Versele Laga Prestige:

Vazgeçemedim kalite. Grlmiş geçmiş hiçbir kuşumun reddetmediği, kalitesine üretim koşullarına güvendiğim bi markanın ürünü. İçerisinde yabancı madde bulmak neredeyse imkansız. Defaatle sorguladığım bilgi aldığım bir üründür. Ülkemize ticari kaygı ile trk bir çeşidi getirilmektedir, bu ürünün de içeriği yetersiz sayılabilmektedir. Bu sebeple, tamamlayıcı yemlerle kusursuz hale getirilebilir. Fazla kuş besleyenler için belki uzun vade de külfetli olabilir. Lakin az sayıda kuş için idealdir.

Ekli dosyayı görüntüle 12589

4 numaralı yem; Benelux Premium Budgies %35 Aspurlu Üretici Yem. İçerisinde yabancı maddelere denk gelmek mümkün. Toz oranı az derece de mevcut. Kuşlarımın severek tükettiği dengeli bir karışıma sahip orta üstü kalite de bir yem.

----
Burada gözükmesi lazım:unsure: