GR Pet Ürünleri Sitesinden Alışveriş Yapan Var Mı?

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar Gr Pet Ürünleri sitesinden alışveriş yaptınız mı?
Güvenilir mi?
Kargolama nasıl?

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Aslında ucuz değil. Mesela Gervit W'nin orjinali bir litreliktir ve fiyatıda 320 tldir. Adam bunu alıyor 100 ml bölüp bölüp 50 liraya satıyor. Yani bir litreliği 500 tlye satmış oluyor. Ama olması gereken fiyatı 100 ml 32 tl ;)

Tabi bu fiyatlar normal piyasa fiyatı. Bunu toptancıdan aldığınızı düşünün fiyat 300 lerinde çok altına düşücektir...

Yani fiyatlar ucuz değil aksine yüksek. Tabiki bölünmüş ürün olduğu için normal karşılamak gerekir. Adam o kadar ürünü bölmeyle paketlemeyle falan uğraşıyor :)

Oyla 0

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Yazmayı unutmuşum Gr pet ürünleri gayet güvenilirdir arakadaşlar. Ben alışveriş yapıyorum...

Oyla 0

Muhabbet üreticisi

Yasaklanmış Kişilik
Evimde 4 tane muhabbet besliyorum. 1 litrelik vitaminlere falan ihtiyaç duymuyorum ben de, Bölünmüş tercih ediyorum. Grpet bu konuda güzel bir sitedir. Ben de kullanırım. Kargolama konusunda da oldukça başarılılar. En son siparişim, siparişi verdiğim gün kargoya verilmişti. Çok güzel bir site. Ayrıca diğer sitelere göre de ürün çeşitliliği bayağı fazla.
Bunun dışında petmarketburada, Akyol Kardeşler, Juen Pet, petburada gibi siteler güvenilirdir.

Oyla 0