gri ingiliz muhabbet ile albino çek yavrusu

marslan

iyikus.com Üyesi
öncelikle kolay gelsin herkese selamlar :)
erkek gri İngiliz muhabbet kuşum var dişi kuşum ise albino çek bunların yavrusu var şimdi 4 tane :) daha 7 günlükler rengini ve boyutunu çok merak ediyorum yardımcı olur musunuz ? :)

Merve B.

Veteran
öncelikle kolay gelsin herkese selamlar :)
erkek gri İngiliz muhabbet kuşum var dişi kuşum ise albino çek bunların yavrusu var şimdi 4 tane :) daha 7 günlükler rengini ve boyutunu çok merak ediyorum yardımcı olur musunuz ? :)
Resim atma şansınız var mı?gözleri açılmadan ki göz renginden albino ya da lutino olduğu anlaşılıyor aslında.Gözleri kapalıyken şeffaf ise bu kisi çıkıyor.Diğer renklerde ise gri gelme şansı yüksek gibi geldi bana :D

Oyla 0

marslan

iyikus.com Üyesi
malesef şuan işteyimde :)
şöyle anlatsam erkek gri gögüslü kanatları siyah ingilizle jumbo kırığı epey iri bi kuş . Dişi kuş ise albino kuyrukta azııcık fosforu var oda çek kuşlara göre biraz daha iri

Oyla 0

Halil Yildiz

iyikus.com Üyesi
Merhaba, albinoyu maskeler gri renk kuşlar. Bu nedenle en çok gri kuş gözlsmlenir yavrularda. İkiside beyaz tabanli olduğu için mavi renkler ve bir ihtimal albino yavru gelebilir. İr kuşla eslemelerde genelde kan irilesir ama kırıldığında orantısız yavrular gelecektir. Örneğin iri vucut, küçük kafa gibi

Oyla 0