Halsiz sultan

mk.hobihanem

iyikus.com Üyesi
Merhabalar dişi kuşum dışkıda yem gördüm ve diğer dışkıları açık yeşil bazıları kuruyunca beyaz oluyor yem yiyor biraz fazla sanki su içmesinde sıkıntı yok uyuma pozisyonunda değil ama durgunluk var ve bi kere poposunda dışkı gördüm fotoda mevcut

Farklı bir besin tüketiyor mu şu sıralar? Sindirim sorunları yahut pankreas problemlerinde bu tarz dışkılar gözlemlenebilir ancak zaman zaman dışkı rengindeki değişimler normal karşılanmalıdır.

Farklı bir besin tüketiyor mu şu sıralar? Sindirim sorunları yahut pankreas problemlerinde bu tarz dışkılar gözlemlenebilir ancak zaman zaman dışkı rengindeki değişimler normal karşılanmalıdır.
evet hocam beyaz oluyor dışkı bi sarımsı bi açık yeşil birde yeni ve 1 defa gördüm sindirilmemeiş yem 1 hafta önce istanbuldan geldi yeminde normal muhabbet yemi sprilunalı ak darı (özel yem) ve sağlık tohumu vardı şuan normal yem yiyor birde sabah yanına gittiğimde gaga kenerları koyu sarı renkti ıslanmışta kurumuş gibi

Şu sıralar sanırım en yaygın problem. Kursak engeksiyonlari olabilir öncelikli olarak ancak veteriner hekim daha sağlıklı bilgi verecektir