Hangi mama?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Özlemm
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Özlemm

Yeni Üye
Merhabalar. Kuşuma mama almak istiyorum ama arkadaşım cede marka nemli ve versele laga marka merveli mama önerdi. Sizce hangisini almalıyım ve nasıl yapmalıyım?

Cede'nin kurusunu kullandım ve genelde kuşların sevdiği bir mama. Eğer biraz mama yeme alışkanlığı varsa tüketeceklerdir diye düşünüyorum. Versele laga nemli kullandım fakat aynı başarıyı sağlayamadım. Aynı şekilde bir kaç arkadaşım da sağlayamadı. Bu nedenle VL'nın nemli mamasını öneremeyeceğim.

Oyla 0
Hayır yeni bir sıvı probiyotik çıkartıyorlar. Çıkmış bile olabilir.
123344636_10223277102291094_500021953664499086_o.jpg

Oyla 0
Cede cok kalite mama ama 5kg-10kg ve 15kg civarı posetlerde, 1 kg ve civarı almak istediğimizde bölünmüş veriyorlar. Bayat, tarihi geçik yada poşedin ağzı açık kalma ihtimallerine karşı, önerebileceğiniz satıcı varmı?

Oyla 0
Cede cok kalite mama ama 5kg-10kg ve 15kg civarı posetlerde, 1 kg ve civarı almak istediğimizde bölünmüş veriyorlar. Bayat, tarihi geçik yada poşedin ağzı açık kalma ihtimallerine karşı, önerebileceğiniz satıcı varmı?
Akyol kardeşlerden 1 kg bölünmüş aldım,vakumlu pakette geldi.Bölünen paketin durumunu ya da saklama koşullarını bilemem elbet ama mama da sorun yok.Daha önce kutulu Cede kullandığım için karşılaştırma yapabiliyorum.

Oyla 0