Hangi Satıcıdan yem almalıyım?

Burdan alabilirsin kargosu ücretsiz.Toplamda 32 tl ye geliyor.Petmarket burada dan da alabilirsin.Orada ürün 25 tl 15 tl de kargo var 40 liraya denk geliyor.

Oyla 0

Burdan alabilirsin kargosu ücretsiz.Toplamda 32 tl ye geliyor.Petmarket burada dan da alabilirsin.Orada ürün 25 tl 15 tl de kargo var 40 liraya denk geliyor.

satıcı farkediyormu ? hepsi güvenilirmi ?

Oyla 0
Hocam açık yemi çok tercih etmeyin deniyor.

Versele Laga Prestige Kanarya Yemi 1 Kg Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Kargo dahil 30 TL ve *sanırım* kapalı pakette bi bakın derim :)
Evet normalinde 'Açık Yem' tercih edilmiyor.Ama buradaki bölünmüş ibaresi orijinal kutusundan gönderiliyor demek.Petmarketburada üstelik vakumluyor.Ben daha önceden pet marketten bir sürü alışveriş yaptım yem-vitamin vs. hiç sıkıntı yaşamadım ama dedim ya ilk attığım link daha ucuza geliyor.

Oyla 0
Evet normalinde 'Açık Yem' tercih edilmiyor.Ama buradaki bölünmüş ibaresi orijinal kutusundan gönderiliyor demek.Petmarketburada üstelik vakumluyor.Ben daha önceden pet marketten bir sürü alışveriş yaptım yem-vitamin vs. hiç sıkıntı yaşamadım ama dedim ya ilk attığım link daha ucuza geliyor.
bölünmüş ne demek

Oyla 0
Bölünmüşün ne demek olduğunu biliyorum teşekkürler:) Vakumluyor falan yazmışsınız valla orasını ben bilemem. Ancak doğrusunu söylemek gerekirse, 5-10 TL için kuşlarımın sağlığını göz ardı etmem :)

Oyla 0