Hangi Satıcıdan yem almalıyım?

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör

Burdan alabilirsin kargosu ücretsiz.Toplamda 32 tl ye geliyor.Petmarket burada dan da alabilirsin.Orada ürün 25 tl 15 tl de kargo var 40 liraya denk geliyor.

Oyla 0

KanaryalıVeMutlu

Forum Sakini

Burdan alabilirsin kargosu ücretsiz.Toplamda 32 tl ye geliyor.Petmarket burada dan da alabilirsin.Orada ürün 25 tl 15 tl de kargo var 40 liraya denk geliyor.

satıcı farkediyormu ? hepsi güvenilirmi ?

Oyla 0

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Hocam açık yemi çok tercih etmeyin deniyor.

Versele Laga Prestige Kanarya Yemi 1 Kg Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Kargo dahil 30 TL ve *sanırım* kapalı pakette bi bakın derim :)
Evet normalinde 'Açık Yem' tercih edilmiyor.Ama buradaki bölünmüş ibaresi orijinal kutusundan gönderiliyor demek.Petmarketburada üstelik vakumluyor.Ben daha önceden pet marketten bir sürü alışveriş yaptım yem-vitamin vs. hiç sıkıntı yaşamadım ama dedim ya ilk attığım link daha ucuza geliyor.

Oyla 0

KanaryalıVeMutlu

Forum Sakini
Evet normalinde 'Açık Yem' tercih edilmiyor.Ama buradaki bölünmüş ibaresi orijinal kutusundan gönderiliyor demek.Petmarketburada üstelik vakumluyor.Ben daha önceden pet marketten bir sürü alışveriş yaptım yem-vitamin vs. hiç sıkıntı yaşamadım ama dedim ya ilk attığım link daha ucuza geliyor.
bölünmüş ne demek

Oyla 0

Akifcik

Veteran
Bölünmüşün ne demek olduğunu biliyorum teşekkürler:) Vakumluyor falan yazmışsınız valla orasını ben bilemem. Ancak doğrusunu söylemek gerekirse, 5-10 TL için kuşlarımın sağlığını göz ardı etmem :)

Oyla 0