Hengi yem vermeliyim

cennet_kuşu

iyikus.com Üyesi
Yeni iki üç aylık sultan papağanı aldım. Sahibi yem kırmaya başladı dedi. Eve geleli iki saat oldu daha yem yemedi ve su da icmedi. Yemi çekirdekli. Başka yem mi almalıyım? Yavru kuşların farklı yemi var mıdır? unnamed

Yeni iki üç aylık sultan papağanı aldım. Sahibi yem kırmaya başladı dedi. Eve geleli iki saat oldu daha yem yemedi ve su da icmedi. Yemi çekirdekli. Başka yem mi almalıyım? Yavru kuşların farklı yemi var mıdır? unnamed
Elinizdeki Açık yemmi kapalı yem mi ?Yem yememesi ve su icmememesi suan farklı bir ortama alışmaya çalışmasındadır.
Versage Laga kullanılabilir.
Yavru sultana Haftada bir veya iki defa ayrı kapta Wersage Laga excotik light da verebilirsiniz.
Ayrıyeten yem kırmaya geçiş aşamasında veya yeni geçtiyse kabuksuz darı da verebilirsiniz.☺️
Görsel eklerseniz daha iyi olur.

Elinizdeki Açık yemmi kapalı yem mi ?Yem yememesi ve su icmememesi suan farklı bir ortama alışmaya çalışmasındadır.
Versage Laga kullanılabilir.
Yavru sultana Haftada bir veya iki defa ayrı kapta Wersage Laga excotik light da verebilirsiniz.
Ayrıyeten yem kırmaya geçiş aşamasında veya yeni geçtiyse kabuksuz darı da verebilirsiniz.☺️
Görsel eklerseniz daha iyi olur.
Kapalı yem kullanıyoruz daha önce ki kuşum da bu yemden kullanıyordu. Dal darı verdim daha önce yemediği ve görmediği için biraz korktu başta. Fotoğraf yükleyemedim video kaydettim. Elimde daha önce ki kusumda kullandigim takviyeler de var.unnamed

Kapalı yem kullanıyoruz daha önce ki kuşum da bu yemden kullanıyordu. Dal darı verdim daha önce yemediği ve görmediği için biraz korktu başta. Fotoğraf yükleyemedim video kaydettim. Elimde daha önce ki kusumda kullandigim takviyeler de var.unname
Videodaki ürünler hakkında pek bir bilgim yok vet.hekim belki bir tedavi sırasında verdigi için yorum yapmam doğru olmaz. bilgisi olan arkadaşlar var ise dönüş yapar.☺️ortadaki multivitamin stres ve tüy dönemlerinde kullanılan bir vitamin .
Onun dışında multivitamin olarak ben kafeskuslarinda paraket muhabbet kuşu all-day all Multi kullanıyorum.☺️
Sultan papağanı şuan durumu nedir peki?

Videodaki ürünler hakkında pek bir bilgim yok vet.hekim belki bir tedavi sırasında verdigi için yorum yapmam doğru olmaz. bilgisi olan arkadaşlar var ise dönüş yapar.☺️ortadaki multivitamin stres ve tüy dönemlerinde kullanılan bir vitamin .
Onun dışında multivitamin olarak ben kafeskuslarinda paraket muhabbet kuşu all-day all Multi kullanıyorum.☺️
Sultan papağanı şuan durumu nedir peki?
Şu an çok iyi. Biraz hızlı alışıyor galiba. Yem ve su ihtiyacını giderdi. Mışıl mışıl uyuyor 😊 ilginiz için çok teşekkür ederim