Her yerde varız...

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Herkese iyi akşamlaaaar yine ben :D

Bir instagram profili var sanırım siteye ait. Fakat aktif değil gibi.
1. Gerçekten bize mi ait?
2. Neden aktif değil? (tabii ki fırsat bulunamıyor olabilir sadece merak ettim)

Her yerde aktif olmak site için de iyi olur diye düşünüyorum. Aktif olalım denilirse oturup bir kaç fikir bulabilirim :)

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
iyikus_ Hesabını diyorsun sanırım:)

1- Evet, bize ait

2- Kasti deaktiflik mevcuttu. Fakat bu konuda çalışmalar yürütülebilir, aktiflik durumuna geçilme gibi planlar gelişebilir (y)

Elbette fikir paylaşımı yapılabilir, teklifin için teşekkürler:)

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
iyikus_ Hesabını diyorsun sanırım:)

1- Evet, bize ait

2- Kasti deaktiflik mevcuttu. Fakat bu konuda çalışmalar yürütülebilir, aktiflik durumuna geçilme gibi planlar gelişebilir (y)

Elbette fikir paylaşımı yapılabilir, teklifin için teşekkürler:)

Evet o hesap kuşlar için profil açmıştım. Bir bakayım varsa takip edeyim dedim. Tamamdır biraz çalışayım üzerinde paylaşayım sizinle :)

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Merhaba, evet iyikus_ hesabı sitemizin resmi hesabıdır. Maalesef buraya koşturmaktan ve hayatın akışından aksadı sosyal mecralar. Üzerine düşeceğiz bakalım desteklerinizle.
Dünden beri instagram da Muhabbet kuşu sayfalarına bakıyorum. Genelde sahiplendirme için açılmış veya videolar çekilip yüklenmiş.
- Biz bilgi kartları hazırlayabiliriz (ben yapar yollarım siz eksik söylerseniz de düzenleme yaparım, size yollarım).
- Yarışma duyurularımızı oradan yapabiliriz hem foruma kullanıcı kazandırmış oluruz.
-İsteyen kişisel hesabında paylaşırsa sayfayı daha fazla insana ulaşabiliriz.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Ellerine sağlık. Biraz daha instagram profilinde daha kaliteli görsellerle bir yönlendirme çekmek istiyorum. Bu nedenle bir çerçeve hazırlamak lazım. Bakacağım bir kaç güne.

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Ellerine sağlık. Biraz daha instagram profilinde daha kaliteli görsellerle bir yönlendirme çekmek istiyorum. Bu nedenle bir çerçeve hazırlamak lazım. Bakacağım bir kaç güne.

Nasıl bir çerçeve istiyosunuz? Burnumu sokmak gibi oluyo biraz ama sadece yardımcı olmak istiyorum sizlerin işi gücü vardır ben evdeyim fazla bi işim de yok :D

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Örnek bir kaç çalışma atacağım ama bulduğum örnekler rastgele
42b879d3d30ad5319b0a719619aa58e6.jpg
gibi. Buna benzer bir şekilde mi devam etmek lazım ya da biraz kafa yormak gerekiyor. Yarın ya da bu gece bir çalışma yapabilirsem paylaşacağım :)
Belki de bodoslama başlamak lazım bilemiyorum ama kaliteli bir imaj çizmesi öncelik olmalı. Bu arada taktir ediyorum isteğinizi. Lütfen yanlış anlamayın :(

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Örnek bir kaç çalışma atacağım ama bulduğum örnekler rastgele
Ekli dosyayı görüntüle 9066
gibi. Buna benzer bir şekilde mi devam etmek lazım ya da biraz kafa yormak gerekiyor. Yarın ya da bu gece bir çalışma yapabilirsem paylaşacağım :)
Belki de bodoslama başlamak lazım bilemiyorum ama kaliteli bir imaj çizmesi öncelik olmalı. Bu arada taktir ediyorum isteğinizi. Lütfen yanlış anlamayın :(

Tek düze birşey olması fikrimce birazcık sıkıcı olur. Benzer arka planlar kullanılsa renk değişimleriyle yapılsa güzel olur bence. Ki şu anda instagramda bizim forumun sayfası gibi bir sayfa olmayacak gibi :) Yine de fikirlerimi paylaşırım sorun değil

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Aslında kast ettiğim seçilecekse iyi kaliteli görseller, ilgi uyandıran belki ya da ekleyeceğimiz görseller üzerine yazacaklar ilgi çekmeli. Biliyor musunuz? tadında olabilir. Kısıtlamakta istemiyorum bu tip paylaşımları ama şuan sanki öyle başlamak daha mantıklı olabilir. Bakalım neler çıkaracağız.