Hint Bülbülü Dışkı Sorunu

BURAK KOÇAK

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar hint bülbülü baba ve yavruların dışkılarında problem hissettim

1.jpg

1-1.jpg

1-1-1.jpg

YAVRULU OLDUKLARI İÇİN HER GÜN YUMURTA MAMASI ( CİCİ BEBE-YUMURTA SARISI-KABUGU VERİYORDUM SANIRIM BUNDAN SEBEP.

ŞUAN SADECE YEM SU VE PATATES HAŞLAYIP VERİYORUM SULARINA 7-8 DAMLA FLAGYL DAMLATIYORUM

EN SON DIŞKILAR
BABA DIŞKI
2-1.jpg

YAVRULARIN DIŞKISI

2-2.jpg

UYGULADIGIM TEDAVİ DOGRU MUDUR
YADA YAPILACAK BAŞKA BİRŞEY VAR MI

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba, yavruların bu süreçte normal olabiliyor. Yem kırmayı öğrenip yemeye başladıklarında yavaş yavaş şekilleniyor. Erkek için dediğiniz gibi dışı biraz problemli. Yediği ürünlerden kaynaklı bir bozulma söz konusu olabilir. Bir kaç gün eski haline dönüp dönmediğini kontrol ediniz. Flagy kullanma amacınızı anlamadım. Solunum yolu sorunlarında flagy kullanılıyor. Dışkı boyama yapmadığı için bence bakteriyel bir sorun değil.

Oyla 0

BURAK KOÇAK

Yeni Üye
Merhaba, yavruların bu süreçte normal olabiliyor. Yem kırmayı öğrenip yemeye başladıklarında yavaş yavaş şekilleniyor. Erkek için dediğiniz gibi dışı biraz problemli. Yediği ürünlerden kaynaklı bir bozulma söz konusu olabilir. Bir kaç gün eski haline dönüp dönmediğini kontrol ediniz. Flagy kullanma amacınızı anlamadım. Solunum yolu sorunlarında flagy kullanılıyor. Dışkı boyama yapmadığı için bence bakteriyel bir sorun değil.

Kuşçu bir abim flagy kullanmamı önerdi

Oyla 0