iyikus.com'a Hoş geldiniz!

Burada olmana sevindik!

Forum sitemize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle iletişime geçebilir, paylaşımlarda bulunup, destek alabilirsiniz.

Kayıt Ol

pomeranian boo fiyatları

Hobipet.com hakkında görüşlerim

Doğanay Y.

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Mesajlar
10,971
Çözümler
36
Tepki puanı
10,656
Yaş
29
Konum
Ankara
hobipetlogo.png
Hobipet.com.tr bir internet sitesidir ve evcil ürünleri satmaktadır. Hobipet üzerinden ihtiyacınız olan birçok şeye rastlayabilirsiniz. Uzun süredir Hobipet'e sık sık internette gezinirken rastlıyordum. Mama ihtiyacımdan dolayı hobipete güvenerek alışveriş yapmaya karar verdim. Tabi mama alırken uygun olduğunu düşündüğüm diğer ürünleri de alarak yaklaşık 65 TL malzeme aldım. Gerek site düzeni, gerek ürün çeşitliliği açısından elverişli bir platform. En önemlisi de stokta olmayan ürünler düzenli güncellendiğinden dolayı, ellerinde olmayan ürünleri satın almıyorsunuz. Buda kargonun hızlı gönderilmesine sebep oluyor. Dün öğle 15'den önce verdiğim kargo farklı şehirde olmama rağmen Sabah 11 sularında elime ulaştı. Sanırım bugüne kadar aldığım en hızlı kargomdu.

Paketleme oldukça iyi yapılmış ve ürünlerim hasar görmemişti. Sanırım artık ihtiyacım olduğunda tekrardan ziyaret edip, ürün alacağım bir site olacak hobipet.com.tr:)
Umarım bu yazımdan sonra sitemize sponsor olurlar :p

Hobipet güvenilir mi? Hobipet Nasıl?
Evet. Hobipet.com sitesinden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti: 9/10
Ürün Bulunabilirliği: 7/10
Ürün Fiyatı: 8/10
Paketleme: 10/10
Kargolama Hızı : 10/10
 
Son düzenleme:
Üst Alt