İlk yavrumuz indi 😊

Mükmük

iyikus.com Üyesi
günaydınlar herkese 9 ağustosta gelen ilk yavrumuz az önce kanatlandı bu süreçte neler yapılması gerekiyor nasıl bir yol izleyeceğiz anne baba yol gosterirmi beslemeye ne kadar devam eder kendi ne zaman yemeye baslar aklımda deli sorular 🤔🤭 ee tabi ki bu süreçte sizleride yanımda görmek ve tecrubelerinizden tüm iyi niyetimle IMG_20220826_112840.jpgIMG_20220826_112926.jpg faydalanmak isterim 😊

Son düzenleme:
Ya çok güzeller. Genelde yuvada ki besleme hali tabanda, bazen de tünekte devam ediyor. Bu evrede tüy yolma durumları çok gözlemleniyor. Öyle bir olay yaşanırsa yuva malzemesi koymanız gerekiyor haberiniz olsun.
Tabana iyi karışım ispinoz yemi koymalısınız, suluğunu da tabana ya da ulaşabileceği bir mesafeye indirmelisiniz.

Ya çok güzeller. Genelde yuvada ki besleme hali tabanda, bazen de tünekte devam ediyor. Bu evrede tüy yolma durumları çok gözlemleniyor. Öyle bir olay yaşanırsa yuva malzemesi koymanız gerekiyor haberiniz olsun.
Tabana iyi karışım ispinoz yemi koymalısınız, suluğunu da tabana ya da ulaşabileceği bir mesafeye indirmelisiniz.
teşekkür ederiz Doğanay 😊 yere yem koydum birde minik kapta su koydum ama anne ve baba hemen yikanmak icin icine girdiler almak zorunda kaldim 😁 gözüm üzerlerinde arada besleme yapıyorlar yavruya oda uçmaya çalışıp konuyor saga sola sanırım bir kaç günde öğrenecek herşeyi

günaydınlar herkese 9 ağustosta gelen ilk yavrumuz az önce kanatlandı bu süreçte neler yapılması gerekiyor nasıl bir yol izleyeceğiz anne baba yol gosterirmi beslemeye ne kadar devam eder kendi ne zaman yemeye baslar aklımda deli sorular 🤔🤭 ee tabi ki bu süreçte sizleride yanımda görmek ve tecrubelerinizden tüinen yavru yuvaya geri girmiş bugün sürekli bakıp bakıp kaçıyor içeri normalmi bu durum merak ettim

günaydınlar herkese 9 ağustosta gelen ilk yavrumuz az önce kanatlandı bu süreçte neler yapılması gerekiyor nasıl bir yol izleyeceğiz anne baba yol gosterirmi beslemeye ne kadar devam eder kendi ne zaman yemeye baslar aklımda deli sorular 🤔🤭 ee tabi ki bu süreçte sizleride yanımda görmek ve tecrubelerinizden tüm iyi niyetimle Ekli dosyayı görüntüle 25446Ekli dosyayı görüntüle 25447 faydalanmak isterim 😊
merhabalar dün akşam bu yavru nasil becerdiyse yuvaya geri girmiş bugün hic inmedi normal mi bu durum merak ettim

Evet, bebekler düştükten sonra kendisi tırmanarak ya da uçarak yuvaya gitmek isteyebiliyor. Anne baba huzursuz olmuyorsa sorun değildir.