İmmun44 tek başına yeterli mi?

murat52

iyikus.com Üyesi
Merhaba sevgili hobidaşlar, immun44 kullanıyorum ve 2 adet kuşum gayet hiperaktifler, başlıkta da belirttiğim gibi sürekli olarak rutin kullanımda, tüy zamanı veya tedavi sonrası kullanımda immun44 tek başına yeter mi sizce? ya da soruyu şu şekilde de sorabilirim. Çocuklar ve yetişkinler için üretilen immun44 ün kuşlara verilmesi doğru mu? Ayrıca bizzat deneyimleyen arkadaşlar memnun kaldı mı?
images (3).jpeg

Merhaba, çok iyi değerlere sahip bir ürün değil ancak yeterli olacaktır. Bir multivitamin işlevi görebilir.

Oyla 0
İçeriğine baktım ilk önce olumlu yönlerinden bahsediyim, Multivitamin ve mikro mineral açısından yeterli bir ürün. İçeriğinde çinko, iyot, selenyum gibi kuşlar için önemli olan minerallerin olması güzel ve K vitamini olarak doğal K1 kullanmışlar buda artı...

Ancak turunç meyvelerin kabuğunun ekstresi ve aserola meyvesinin ekstresi kuşlara verilirmi verilmezmi emin değilim. Yani biliyorsunuz insanlar için çok faydalı olan doğal besinlerin, kuşlar için zehirleyici etkisi olabiliyor. Bunları ayrıca araştırmak gerekiyor...

Bir diğer eksiside makro minerallerin olmaması (bu eksi neredeyse bir çok ürün için geçerli). Ve içeriğinde amino asitlerin olmaması...

Sonuç olarak ben kuşlarda kullanırmıydım sanmıyorum...

Oyla 0
Kağıt üstünde ki vitamin mineral gibi değerlere göre takviye verilmez. Kuslar için kuş ürünü kullanmaya gayret edin. Kullandığınız tüm katkıların ilaçların zarar fayda etkisinin olduğunu unutmayın. İçerik olarak çok yüksek olup yanında zararlı bir çok etken olan vitaminler kullanmayın. Piyasada yeterince ulaşılabilir miktarda kaliteli ürünler var.

Oyla 0