inşallah anlarsınız kelimelerimizi :) Anca bu kadar çekebildim.

Maşallah :) Konuştuğunu bilmiyordum. Bazılarını yakaladım

Konuşuyorlar ama kamerayı görünce susuyor sipalar:)Bunu da baya uzaktab çektim diğerleride otunce anca bu kadar oldu::)Hasta olduğu zamanlar.Yeni yeni keyfi geliyodu yerine:)

Benim yavru da cici kuş diyebiliyor. Arada duyuyorum. Dediğin gibi yaklaştığım an susuyor

Öğreniyor demek ki:)İlk kelimeden sonrası daha kolay geliyor.Artık ben kelime için uğraşmıyorum.Onlar almak istediklerini bizden ya da bizden duymazsa televizyondan alıyorlar:)Masallahlari var:) Ben tv kısıyorum net çıksın diye gene susuyor anlıyor çekeceğimi :)

:):) ufak çaplı iki kelime daha :D cık cık ve gereksiz.Tabii gereksizi gevelediği için net değil :D

bunlar yakında yazıyı okur :D maşallah ne sevimliler. Hala kıskançlık durumu var :)

maalesef o var.Ama sadece çok zarar vermesinii engelleyebildim.Bunlar da ufak tefek yine oluyor.Ancak sorun olmuyor.Diğerlerine göre hiç bişey

Merakla eş seçimlerini bekliyorum işin aslı. Bence çekinik parçalı kuşun bu durumunu bozmadan ona harika bir eş alabilirsin. Mavi için ise uygun aday çok :)