İstanbul Anadolu yakası BOBO VETERİNER KLİNİĞİ (Orçun Ayman)

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar youtube'da bu veterinerin videosuna denk geldim. Kuşlardan anlıyor. Dışkı tahlili falan yapıyormudur bilmiyorum ancak kuş hastalıkları konusunda bilgili olduğu belli. Ornithosis hastası bir kuşa ilaçlı su yapıp şırıngayla kursaktan verince tamam dedim bu adam işi biliyor :) İstanbul anadolu yakasında veteriner arayan olursa kuşunu Orçun beye götürebilir. Konum olarak ümraniye metro durağına yakın...

Adres
Namık Kemal Mh. Sütçü Cd. Çayır sokak No:8/B Ümraniye - İstanbul
GSM: 0530 401 21 14

Duyuru
Kliniğimiz minik dostlarınızın sağlıgı için 8:30 - 20:00 saatlerinde hizmetinizdedir. Her türlü sorularınız için aramaktan çekinmeyin sonuçta petiniz sağlığı önemlidir!

HAKKIMIZDA
Ümraniye Bobo Veteriner Kliniği evcil hayvan polikliniği olarak İstanbul , Ümraniye'de açılmış olup 2006 yılından beri hizmetlerine devam etmektedir. Evcil hayvanlarınızın yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan polikliniğimizde dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerine cevap verebilmekteyiz.
Polikliniğimizde genç ve sağlıklı evcil hayvanlarınızın rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra , yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken tanısı, tedavileri yapılabilmektedir. Kedi, köpek, papağan, muhabbet kuşu, tavşan, hamster, guinea pig,kaplumbağa, kanarya vb. Gibi evcil hayvanların yaşamları boyunca gerekli olabilecek tüm tıbbi ve cerrahi müdahaleleri yapabilecek kapasiteye sahip olan kuruluşumuz bu hizmetleri verebilecek donanımlara sahiptir.
Pet dostlarımızın gerek teşhis gerekse tedavi yöntemlerine her geçen gün yenileri ekleniyor. Can yoldaşlarımızın sağlığını korumak üzere diğer bilim dallarının da dahil olduğu yepyeni teknikler devreye giriyor.
Teşhis ve tedavide dünyanın ulaştığı en yeni bilgi ve teknikleri takip etmek, biz veteriner hekimlerin sürekli erişmek zorunda olduğumuz, sürekli güncellemek zorunda olduğumuz önemli uğraşlarımızdan birisi.
Bu sitemizde hayvan sağlığıyla ilgili sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Polikliniğimizde bulunan donanım ve sunduğumuz hizmetler hakkında sizleri haberdar etmenin yanında, koruyucu hekimlikten bahsettik.
Can yoldaşlarımız henüz sağlık sorunu yokken, bir veteriner hekimden destek almayı lütfen ihmal etmeyin.

Bal Badem

Yeni Üye
evet ümit ben de burayı veteriner araştırdığım dönem görmüştüm iyi yorumlar vardı ama floryaya götürdüm riske atmak istememiştim. gidenler bilenler yorum yaparsa diğer arkadaşlara ileride akıllarında olması için iyi olur. zira ben her floryaya götürdüğümde taksiyle falan getirsem bile hayvan baygın geliyordu ve cok korkuyordu. detaylı şeylerde belki yine florya iyi ama götüremeyenler için muadil olabiliyor ise çok iyi olur.

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Özel bir konu olmuş. Bu tip veteriner tanıtımları yapılması önemli. Özellikle Deneyimlenen veterinerler hakkında bilgi girmek, yönlendirme yapmak hoş olur. Bu yorumu okuyan arkadaşlara duyurulur :)

Umit. 

Yönetici
Moderatör
evet ümit ben de burayı veteriner araştırdığım dönem görmüştüm iyi yorumlar vardı ama floryaya götürdüm riske atmak istememiştim. gidenler bilenler yorum yaparsa diğer arkadaşlara ileride akıllarında olması için iyi olur. zira ben her floryaya götürdüğümde taksiyle falan getirsem bile hayvan baygın geliyordu ve cok korkuyordu. detaylı şeylerde belki yine florya iyi ama götüremeyenler için muadil olabiliyor ise çok iyi olur.

Folarya tabiki daha detaylı inceliyor kuşları röntgeniydi tahlilleriydi vs. falan ama bu veterinerde fena değil gibi en azından kuşlardan anlıyor olması bile bu veteriner kıtlığında büyük bişey..