İstanbul Ataşehir 7/24 Veteriner Kliniği Önerisi

Hobici

Forum Sakini
Selamlar
Yakın zamanda muhabbet kuşumuz rahatsızlandı. Yem yiyemiyor hareket edemiyordu. Ataşehir veterinere kliniğine götürdük. Kanatlı uzmanı bulmak çok zor. Çok ilgilendiler. 3 gün kadar kaldı. Elle beslediler. Çok şükür şimdi iyi. Hem ilgililer hemde uzmanlar. Haldende anlıyorlar. Başta İbrahim Hoca Sülayman Hoca ve Pelin Hocaya teşekkür ederiz. Eğer ihtiyacı olan varsa götürebilir.

Ataşehir 7/24 Veteriner Kliniği

Moderatörün son düzenlenenleri:
Muhabbet kuşumuzun durumu ciddiydi sonta ile beslediler. Günlük kalma bedeli 50 liraydı. Durum ciddi olmadan götürün derim muayene pek bir şey almazlar. Halden anlıyorlar ilk gittiğimizde antibiyotiklerin ücretini bile almamışlardı. Canlara can gözüyle bakıyorlar. Durumu izah edince inanıyorum ki çok daha uygun bir şey olur. Birde verdikleri ilaçlar bitkisel ilaçlardı. Avicare nın ayrı olarak.

Muhabbet kuşumuzun durumu ciddiydi sonta ile beslediler. Günlük kalma bedeli 50 liraydı. Durum ciddi olmadan götürün derim muayene pek bir şey almazlar. Halden anlıyorlar ilk gittiğimizde antibiyotiklerin ücretini bile almamışlardı. Canlara can gözüyle bakıyorlar. Durumu izah edince inanıyorum ki çok daha uygun bir şey olur. Birde verdikleri ilaçlar bitkisel ilaçlardı. Avicare nın ayrı olarak.

Elle besleme yapmaları ve kuşun veterinerde kalma imkanı olması çok güzel. Ancak bitkisel avicare ürünleriyle tedavi olmaz. Forumdan bir kişiye daha vermişlerdi bir sürü avicare ürünü. Kuşa biz ilaç önermesek kurtaramayabilirdi.. Ama aynı veteriner olmayabilir avicare deyince oradan aklıma geldi.. Muayene, röntgen, dışkı tahlili vs. fiyatlarını öğrenseydik iyi olurdu. Çünkü bazı yerlerde 700-800 fiyat çıkarıyorlar insanlar mağdur oluyor..

A5BFE554-0327-46B9-B7F9-4843C87ACF14.jpeg

Son düzenleme:
Antibiyotik tedaviside uyguladılardı. Onun dışında sonta ile beslerken ne ilaç kullandılar bilmiyorum. Dışkı muayene falan yaptılar ama röntgen falan olmadı.

Ben de bilmiyorum da daha önce bir veterinere götürmüştüm. Ondan çok daha iyiydi o yüzden paylaşmak istedim.

Son düzenleme:
Daha önce bir veterinere götürmüştüm. Ondan çok daha iyiydi o yüzden paylaştım istedim Yeri değil ama sesinde kısıklık var toparlıyor olsa da ekstra takviye olarak ne yapabiliriz.

Yok paylaştığınız iyi oldu. Kuşlardan anlayan veteriner bulmak çok zor malesef. Hem elle besleme yapmaları, hemde hasta kuşların veterinerde kalma imkanı olması çok hoşuma gitti. Anadolu yakasındaki arkadaşalra tavsiye ederiz bundan sonra. İlerleyen zamanlarda veterienrle ilgili daha çok bilgi sahibi oluruz inşaallah.. :)

Kuşunuzla ilgili yeni bir konu açıp gözlemlediğiniz sorunları, dışkı resimlerini, ve kısa bir videosunu eklerseniz bilgimiz olduğu kadar yardımcı oluruz..