Iyi gunler

Emre pak

Yeni Üye
Bir çift sultan papaganim var 4 yumurtadan 2si yumurtası çıktı ve gözleri açıldı diğer 2 si öyle kaldı acaba boş mudur yoksa beklemelimiyim dir

Liebe55

Veteran
son 2 yumurta 2 gün arayla veya 4 gün arayla çıkar diye tahmin ediyorum yumurta çıkış tarihini takip edebilseydiniz daha iyi olurdu

Oyla 0

Emre pak

Yeni Üye
son 2 yumurta 2 gün arayla veya 4 gün arayla çıkar diye tahmin ediyorum yumurta çıkış tarihini takip edebilseydiniz daha iyi olurdu
Edemedim ışte sehir dışındayım peki bir soru daha merak ediyorum aynı oda içerisinde inşallah buyurler de. Tek şekilde yeni yavruyu evcillestire bilir miyim anne ve babasının olduğu ortamda

Oyla 0

Liebe55

Veteran
imkansız degil elbette evcilleşir anne babası oldugu için biraz daha zor ama dedigim gibi imkansız degil bebekken alıştırmak lazım

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
yumurtalar durabilir bir süre. 6 gün içerisinde ikisinin de çıkması gerekir. Beklemenize öneririm bu süreyi ya da fenerle yumurta kontrolüyapabilirsiniz. İçi boş sarı ise döllenmemiş ve alınması gereken yumurtadır. Pembemsi içi ve siyah ise yumurta yavru yaşıyor ve çıkacaktır yakında demektir.

Oyla 0