iyikus.com ile ilgili görüşlerinizi yazın.

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama
Ben şunu söyleyeyim: Ben buraya ilk girdiğimde 30 cm’lik kafeste, 5 liralık yemle, haftada 1 üflenen yemle, haftada 1 değişen suyla kuş besleyen biriydim. Buraya girdim bir bakmışım işte bugün 1600 mesaj oldum. İnsanın yazdıkça yazası geliyor. Muratsani abinin dediği gibi burada her telden insan var. :D Güzel bir ortam. Eğleniyoruz, öğreniyoruz. Daha iyisi de eğlenerek öğreniyoruz. Burada kendimi çok geliştirdim, kuşlarımın yaşam kalitesini yükselttim. Şimdi maşallah 2 tane pırıl pırıl kuşum var. Her gün de araştırıyorum “Acaba yaşam kalitelerini nasıl artırabilirim?” diye. Burada da her soru sorana, yardım isteyene elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz. Doğanay hocamdaki bilgi birikimini bugüne kadarki hiçbir kuşçuda görmedim ben. O kadar forum gezdim buradaki sıcaklığı bulamadım hiçbir yerde. Çok güzel burası.

İster istemez bazen tartışmalar da oluyor. Rüştü hocam senden de özür diliyorum, fazla sert bir dil kullanıyorum farkındayım. Gel barışalım, küs kalınmaz böyle.

Burası çok güzel bir yer. Site kapanmadığı sürece burayı bırakmam.

Hade Doğanay abi. Sen de geri ver moderatörlüğümü mutlu mesut yaşayalım.
Kaan ben sordum söylemedin aa şimdi söyledi neden aldı hala meraktayım neyse ısrar etmicem söylersen de hayır demem :D:p

Ne güzel olduk bence. Belli başlı kişiler var yorum yapan, güldüren. Ama ben eğleniyorum, yeni bilgiler öğreniyorum. Öncedende böylemiydi @Doğanay Y. ? Lütfen sizlerde görüşlerinizi yazın :)
Şimdi konuya geri döneyim. Sitede hem samimi hem mesafeli bir ortam var bu en iyi özellik, sohbet tadın da konuşmalar var, herkes yardımını esirgemiyor, edebileceği en iyi şekilde yardımcı oluyor. Ara sıra tabii ki atışmalar oluyordur 1-2 tane okumuştum ancak bana kalırsa olmuyorsa problem sayılmalı. (Daha önce de forum kullandım ancak üye olduğum ilk forum.)

Öncelikle sitenin kurucusu olan Doğanay Beyin eline emeğine sağlık çok teşekkürler.
Sonra bu sitede soru soran ve cevap veren paylaşım yapan herkes bence çok özel kişiler.
Acil başlığı ile gelen bir sorundan tutunda bir ilaç, bir yem önerisine kadar tüm paylaşımların tek bir amacı var hepsi Bir CAN için verilen çaba.
Sahiplenerek yada üreterek sorumluluğunu aldığı canı daha sağlıklı ve daha uzun yaşatabilme çabası.
Hiç birimiz arabamız yada elimizden düşürmediğimiz elektronik cihazlarımız bozulduğu zaman Acil kodlu yardım talebinde bulunmuyoruz :)
Yada ağlayacak kadar üzülmüyoruz.
O sebepten tüm arkadaşlar hepiniz çok iyi insanlarsınız.
iyi ki varsınız, İyiki İyikuş sunuz :)