iyikus.com'un Gelişimine Katkıda Bulunun

iyikus.com için Görüşleriniz Ne Yöndedir?

• Kullanılan toplam oy
    46
Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama
25 gb ciddi boyut oysaki coğu şey yazıdan oluşuyor. Eskiden eklenilen resimlerden mi kaynaklı acaba. benim arkadaşımında siteleri vardı zamanında. ekyerleştirme.com sitesi yerleştirme zamanıı 10.000 anlık çekiyordu arkadaş reklam ve yazı hariç ne varsa kapatıyordu:) hostgator diye bir amerikan şirketinin host hizmeti kullanıyordu. ne günlerdi:)

Zahmet olmayacaksa elbette olabilir neden olmasın

Konu gösterimi (show thread):

iyikus1.pngiyikus2.pngiyikus3.png

Postbit:

iyikus4.png

Index ve forum display'e yarın bakarım. Bittikten sonra da gönderirim kodları...

Açıkçası, gece modunda "gradient" arkaplana karşıyım, göz yoruyor çünkü.

Bu arada bir hata yakaladım,

".kurallar_ana_hat ol" div'inde, "font: 12px;" şeklinde hatalı bir kod satırı var. Font özelliği bu şekilde kullanılmıyor. Bu satırı aktif etmek istiyorsanız, "font-size: 12px;" şeklinde düzenlemeniz gerekiyor. Eğer istemiyorsanız satırı direkt silebilirsiniz.

Tasarım hakkında istek-eleştiri-öneri alabilirim.

Konu gösterimi (show thread):

Ekli dosyayı görüntüle 21478Ekli dosyayı görüntüle 21479Ekli dosyayı görüntüle 21480

Postbit:

Ekli dosyayı görüntüle 21481

Index ve forum display'e yarın bakarım. Bittikten sonra da gönderirim kodları...

Açıkçası, gece modunda "gradient" arkaplana karşıyım, göz yoruyor çünkü.

Bu arada bir hata yakaladım,

".kurallar_ana_hat ol" div'inde, "font: 12px;" şeklinde hatalı bir kod satırı var. Font özelliği bu şekilde kullanılmıyor. Bu satırı aktif etmek istiyorsanız, "font-size: 12px;" şeklinde düzenlemeniz gerekiyor. Eğer istemiyorsanız satırı direkt silebilirsiniz.

Tasarım hakkında istek-eleştiri-öneri alabilirim.
Ellerine sağlık. Şu haliyle pek eleştirim yok. Ben gradient seviyorum ancak koyu temada demo da görmek lazım. Bitirdiğinizde atarsanız hızlıca aktif hale getiririm.
Kontrol edeceğim font size'ı,
@ixs54 , dediğiniz gibi az gibi görünse de günümüz şartlarıyla fazlaca bir alan. Hem çok masraflı oluyor hem de bu tip durumlarda gerçekten minimum kullanıma ayarlamak gerekiyor. Ara sıra girip eski görselleri tek tek silmeye çalışıyorum. Minik bir alan bile kurtarıcı olabiliyor :)

Son düzenleme:
Abi blogtaki konuların hani son konular gibi blogtaki yazılar forumun sağ kısmında olabilirse güzel olur...

Logonun sağındaki kardan adamın aynısı veya benzeri kar yağışı hareketli olabiliyor mu? Çok sevimli olur. ?