Jumbo Muhabbet Kuşum

Tevfik

iyikus.com Üyesi
Yaklaşık 1 (bir) yıl önce aldığım Jumbo Muhabbet Kuşum sizlerle.

Neler diyor?

Mustafa Kemal Atatürk
Yaşasın Cumhuriyet
Ne Mutlu Türküm Diyene
Bakayım Burada Mısın?
O Zaman Hoş Geldin

bu tarz konuşmaları var :) ilerleyen zamanlarda videolarını atarım, çekmeye biraz eriniyorum :) biraz tüy de kuşum, tüyünü tamamlamaya çalışıyor.

0E7zjB.jpg

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Aslında kuluçkadan atlar atlamaz alıştırdığında çok tembel olmuyorlar :) Sadece tüy dönemleri zor geçiyor ve yaşına doğru hantallaşıyorlar. Maşallah :) Artık yavru alma zamanın gelmedi mi Tevfik :D

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Yavruları sahiplendirdim. Sadece kendime 1 tane ayırdım. Oda büyüyor :)
yavrum1.jpg
yavrum2.jpg

Merve B.

Veteran
Evet hatırlıyorum.Bir tane eğitim için ayırmıştınız. Maşallah çok güzel olmuş.Ben normalde jumboları pek sevmem.Kişisel bir olay. Ama bunlar çok güzel gözüküyor.Arkadaşın kuşu da sizin yavru da.Tekrar maşallah.Eğitimler de güzel gidiyor belli ki :)

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Biraz zor öğreniyor. Kuşlarla aynı odada olduğu için ama kafesten çıkmak için can atıyor daima. Bunun saesinde elimden omzumdan inmiyor. Beğenmene sevindim. Teşekkür ederim

Merve B.

Veteran
Rica ederim.Hayırlı ve sağlıklı ömrü olsun bu yavrunun da.Maşallah tekrardan. Rica ederim:) İyi beslemeler.Video ve resimlerini bekliyorum.

Tevfik

iyikus.com Üyesi
Aslında kuluçkadan atlar atlamaz alıştırdığında çok tembel olmuyorlar :) Sadece tüy dönemleri zor geçiyor ve yaşına doğru hantallaşıyorlar. Maşallah :) Artık yavru alma zamanın gelmedi mi Tevfik :D

Kardeşim yanına dişi atmıyorum. Kuş dişi olsaydı kızgınlık yumurtası falan verirdi onun için erkek şart derdim ama böyle idare ediyoruz yaşayıp gidiyoruz :) Ama çok konuşuyor, belki şımarıklık olacak benim yaptığım ama cidden hiç susmuyor.