Jungle Gurme Yem İncelemesi

YunusZ

Yasaklanmış Kişilik
Merhabalar herkese. Bugün Jungle Gurme Muhabbet Kuşu yemini inceleyeceğim. Bu şekilde incelememi istediğiniz yemleri aşağı yazarsanız inceleyebilirim.

Jungle Gurme Muhabbet Kuşu 400GR
20201107_190039.jpg
20201107_190047.jpg
İçerisinden çıkan kraker bu şekilde;

20201107_190208.jpg
Kraker bayağı kötü. Zaten kullanmayacağım.

Gelelim ürünün en önemli kısmına içeriğine;
20201107_191051.jpg
Ürünün fiyatı yaklaşık 12TL civarında satılıyor. Ürün gayet taze ve kokusu normal.

İçerik oranı;
%25 Sarı Darı
%25 Kızıl Darı
%15 Ak Darı
%15 Keten Tohumu
%5 Siyah Darı
%5 Yulaf
%5Aspir Çekirdeği
%3Kenevir Tohumu
%2Aspur

Gelelim Benim Yorumlarıma; Ürün bence Türkiye üretimi olmasına rağmen pahalı. Yem tazeliğinden yana bir sıkıntı yok ancak fazla tozlu. Ayrıca Keten tohumu oranı aşırı fazla ve Aspur yok denecek kadar az. İçerisinde boyalı ekmeklerden yine var. Bir daha kullanır mıyım? Hayır. Sonuç olarak kesinlikle önermiyorum.

Yem hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Bir daha hangi yem markasını incelenmesini isterseniz onuda yazabilirsiniz.

Son düzenleme:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Teşekkür ederim inceleme için. Yem karışımı düzensiz gibi duruyor paketin. Biraz daha profesyonel çalışılması lazım sanırım.

YunusZ

Yasaklanmış Kişilik
Burda gerek doğanay beyden gerek murat beyden öğrendiklerim kadarıyla birkaç yerli firma dışında maalesef iyi yem üreten bir ülke değiliz. İncelemeniz için teşekkürler birnevi uyarı niteliği taşıyor :)
Teşekkür ederim inceleme için. Yem karışımı düzensiz gibi duruyor paketin. Biraz daha profesyonel çalışılması lazım sanırım.
Rica ederim. İnşallah insanlar bu şekil yemleri satın almazlar. Bir dahakine hangi yemi incelememi istersiniz?

YunusZ

Yasaklanmış Kişilik
Market yemlerinden mi bahsediyoruz?
Öyle ise fark etmez ama mümkünse içeriğinde ekmek kırıntısı olmayan ürünler bulabilirsen onları incelemeni isterim.
Market yemleri değil. Yani farketmez her türlü yem olur. Merak ettikleriniz özellikle.

BİRDE YEMI ZATEN TAVSIYE ETMIYORUM ALMIŞSANIZ BILE ICERISINDEN CIKAN KRAKERI KESINLIKLE KULLANMAYIN TAMAMEN BAYAT YEMLERDEN YAPILMIS. BIRDAHA JUNGLE' QUIK TARZI URUNLER KULLANMAYACAGIM.

Son düzenleme:

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
üzerinde vitamin mineral eklemeli yazan tüm ürünlerde kırıntılar bulunuyor. Birkaç çeşidi mevcut ama geniş bir araştırma yapmam lazım. Şuan için ekmeksiz olanı hangisi bakmam gerek
Muhabbet kuşu karışık yeminde var gibi. Kutusunda koymamışlar ama içerisinde var muhtemelen

YunusZ

Yasaklanmış Kişilik
üzerinde vitamin mineral eklemeli yazan tüm ürünlerde kırıntılar bulunuyor. Birkaç çeşidi mevcut ama geniş bir araştırma yapmam lazım. Şuan için ekmeksiz olanı hangisi bakmam gerek
Muhabbet kuşu karışık yeminde var gibi. Kutusunda koymamışlar ama içerisinde var muhtemelen
Beaksın iki çeşidi var. Yani olanıda var, olmayanıda var...
Ben araştırayım biraz onu. Ona göre ayarlarım. Bu arada Bird Land yemi duydunuzmu daha önce?
Çuvalı bu şekil.
91915201_220522402626665_6984657227583848448_o.jpg

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi

YunusZ

Yasaklanmış Kişilik

Beyzagül G.

Çevirmen
Merhabalar herkese. Bugün Jungle Gurme Muhabbet Kuşu yemini inceleyeceğim. Bu şekilde incelememi istediğiniz yemleri aşağı yazarsanız inceleyebilirim.

Jungle Gurme Muhabbet Kuşu 400GR
Ekli dosyayı görüntüle 8499
Ekli dosyayı görüntüle 8500
İçerisinden çıkan kraker bu şekilde;

Ekli dosyayı görüntüle 8501
Kraker bayağı kötü. Zaten kullanmayacağım.

Gelelim ürünün en önemli kısmına içeriğine;
Ekli dosyayı görüntüle 8502
Ürünün fiyatı yaklaşık 12TL civarında satılıyor. Ürün gayet taze ve kokusu normal.

İçerik oranı;
%25 Sarı Darı
%25 Kızıl Darı
%15 Ak Darı
%15 Keten Tohumu
%5 Siyah Darı
%5 Yulaf
%5Aspir Çekirdeği
%3Kenevir Tohumu
%2Aspur

Gelelim Benim Yorumlarıma; Ürün bence Türkiye üretimi olmasına rağmen pahalı. Yem tazeliğinden yana bir sıkıntı yok ancak fazla tozlu. Ayrıca Keten tohumu oranı aşırı fazla ve Aspur yok denecek kadar az. İçerisinde boyalı ekmeklerden yine var. Bir daha kullanır mıyım? Hayır. Sonuç olarak kesinlikle önermiyorum.

Yem hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Bir daha hangi yem markasını incelenmesini isterseniz onuda yazabilirsiniz.
Zamanında ben de kullanmıştım. Tek iyi tarafı tohumlarının tazeliği. Arada kalırsam Quik yerine tercih edeceğim bir marka yine de.