Kafes 2 Kuş için yeterli mi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BayDonut
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BayDonut

iyikus.com Üyesi
İki tane muhabbet kuşum var kafesin boyutu ve içindekiler malzemeler yeterli midir ?

Malzemeden kastım oyuncaklar yemlikler falan.

Ekli dosyalar

• IMG_20210503_173856.jpg
    IMG_20210503_173856.jpg
    3.5 MB · Görüntüleme: 26
Kafesiniz tek kuş için bile küçük. Rahat ve ferah bir ortamda yaşamları en doğal hakları ki bu da haliyle bize düşüyor. Bütçenize uygun gelirse Seba Kafes’in 65 cm lik kafesini almanızı öneririm. Yine gaga taşları da alçıdan yapılmış bir işe yaramayan ürünlere benziyor. Plastik yerine de tahta tünek kullanmanız ayak sağlığı açısından daha iyi olacaktır..?

Oyla 0
link verir misiniz kafes için.
Kafesiniz tek kuş için bile küçük. Rahat ve ferah bir ortamda yaşamları en doğal hakları ki bu da haliyle bize düşüyor. Bütçenize uygun gelirse Seba Kafes’in 65 cm lik kafesini almanızı öneririm. Yine gaga taşları da alçıdan yapılmış bir işe yaramayan ürünlere benziyor. Plastik yerine de tahta tünek kullanmanız ayak sağlığı açısından daha iyi olacaktır..?

Oyla 0
oyuncaklar hakkında ne diyordunuz ?

Oyla 0
Bu 65 cm'lik Seba Kafes Linki ayrıca linkteki siteden farklı modellere de bakabilirsiniz;

Bu linkte de benim deneyimlemiş olduğum, Seba Kafes'ten aldığım kafesi aktardım ve sipariş deneyimimi anlattım. İlginizi çekerse inceleyebilirsiniz:)

Oyla 0