Kafes Önerileri

ernsarac7

iyikus.com Üyesi
Merhabalar uzun zamandır kafes arayışındayım bende 2 tane kafes bulunmakta fakat bana göre çok küçük 50tlye falan aldım internetteki araştırmalarımda aynı kafesi daha pahalı görmekteyim bunun sebebi boyutu mudur fotoğrafta aynı gözükmekte yasak değilse site önerilerini beklemekteyim en popüler sitelerde ya kargo ücreti ya çok pahalı yada beğenmeme sorunu ile karşılaştım yardımcı olursanız sevinirim

Suanki kafesim

Bu kafesin 1,5 katını falan istiyorum bide pirinç yada krom metalli değil boyalı istiyorum

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
büyük alışveriş sitelerinin link verilebilir lakin forum sitesi linki vermek yasaktır.

Boyalı kafes istemenizi anlamıyorum. Çok yararlı değil ve çabuk paslanıyorlar. Eğer facebook kullanıyorsanız ve galvanizli kafes isterseniz akkoyun kardeşler kafes grubunu inceleyebilirsiniz. Kafesleri dayanıklı ve güzeldir.

Boyalı kafes için önerebileceğim bir site ya da kişi yok ne yazık ki :(

Oyla 0

ernsarac7

iyikus.com Üyesi
Görünüş olarak güzel o yüzden istiyorum herkes kullanıyor kuşun metalden zehirlenmesi sanırım nadir rastlanılan bir şey boyalı olmayan önerilerinizi de alabilirim bir de bendeki kafes kaç boyutlarındadır ona gore boyut belirlemem lazım tabi birde facebook gibi gruplardan değilde bilindik ticari sitelerden link atar mısınız?

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Tam boyut veremem ama 30 cm max genişliği. 40-50 cm genişlik ideal olacaktır. Ben hobipet,akyolkardesler ve bazende petmarketburada kullanıyorum. Birde Ankara da toptan yerler mevcut bor ticaret gibi. Gidip daha uyguna aldığım oluyor.

Görünüşü değil kuşun sağlığını önemsemek gerekiyor. Şahsen önermem. Dediğim kafesi facebook üzerinden akbıyık kardeşler kafes sipariş verebilirsiniz.

Oyla 0