kafes tavsiyesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Canan S.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Canan S.

iyikus.com Üyesi
bir tane muhabbet kuşum var , mevcut kafesindeki boya aşınmaları nedeniyle kafesini yenilemek istiyorum hem içinde daha rahat hareket etmesini istiyorum.İthal kafesler baya maliyetli o nedenle daha makul ama tabiki daha sağlıklı olması içine kafes araştırıyorum. Eurogold un bu modeli nasıl?
malzemesi hakkında bir detay vermemişler, yorumlarınızı rica ederim.Tabi ki varsa tavsiyelerinizi de öğrenmek isterim.

Bu kafesleri ben önermiyorum doğrusu. Ayrıca kafes tabanının sürgülü olması iş kolaylaştırıyor. Bunda doğrudan çıkartmak gerekiyor her seferinde.

Bu kafesleri ben önermiyorum doğrusu. Ayrıca kafes tabanının sürgülü olması iş kolaylaştırıyor. Bunda doğrudan çıkartmak gerekiyor her seferinde.
çok doğru tespit teşekkürler farketmemiştim, peki sizin öneriniz olan marka ve model var mı ama özellikle beyaz:)renk olmalı çünkü beyaz temizlik demek beyaz huzur demek beyaz tüm detaylara hakim olmak demek

çok doğru tespit teşekkürler farketmemiştim, peki sizin öneriniz olan marka ve model var mı ama özellikle beyaz:)renk olmalı çünkü beyaz temizlik demek beyaz huzur demek beyaz tüm detaylara hakim olmak demek
çok doğru tespit teşekkürler farketmemiştim, peki sizin öneriniz olan marka ve model var mı ama özellikle beyaz:)renk olmalı çünkü beyaz temizlik demek beyaz huzur demek beyaz tüm detaylara hakim olmak demek @Doğanay Y. hocam bu marka ve model ile ilgili görüşünüz nedir? kafes çok önemli bir detay boya soyulmaları zehirlenme vs gibi çok ciddi sonuçlara neden oluyor , o yüzden doğru bir tercih yapmak istiyorum.Örneğin şu an kullandığımız kafesin alt ızagrasında soyulmalar var, bir an önce değişiklik yapmak istiyorum. biliyorum visiıon ve ferplast güzel markalar ama çok pahalılar.bu markalaara en yakin markalar hangileri sizce?

bu fiyatlara çıkılabiliyorsae hegen vision kafesleri tercih ederdim şahsen ben