Kafesten Hemen Çıkan Muhabbet Kuşu

Rufai.23

iyikus.com Üyesi
kuşu alalı bir hafta oldu düne kadar kafesten çıkmak için can atıyordu kuş daha kafesin kapısını açmadan kapıya zıplıyordu hoplayıp zıplıyordu ama , dünden beri kapı açıyorum hemen çıkmıyor öylece kapıya bakıyor bir süre sonra çıkıyor veya parmağımı gösterince çıkıyor acaba bi rahatsızlığı mı var yoksa kafese mi alışıyor yardımcı olur musunuz ?

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Bir şekilde güvenini kaybetmiş olabilir. Ani bir hareketiniz ya da o an isteksiz olabilir.
Dediğiniz gibi de rahatsızlığıda olabilir ama size öyle bir izlenim verdi mi kuş bilemiyorum. Detay vermelisiniz biraz. Dışkı, fotoğraf, duruş şekli vb.

Oyla 0

Rufai.23

iyikus.com Üyesi
Bir şekilde güvenini kaybetmiş olabilir. Ani bir hareketiniz ya da o an isteksiz olabilir.
Dediğiniz gibi de rahatsızlığıda olabilir ama size öyle bir izlenim verdi mi kuş bilemiyorum. Detay vermelisiniz biraz. Dışkı, fotoğraf, duruş şekli vb.
dışkısı normal duruşu da normal öyle tüy kabartma felan yok , saat biraz geçti uykusuda gelmiş olabilir mi ?

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Olabilir elbette. Akşam 19'dan sonra kuşların uyku zamanı başlıyor ve ağırlaşıyorlar.

Oyla 0