Kanadı ve kuyruğu kısa, uçamıyor. Kuşum hasta mı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bebiko
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bebiko

iyikus.com Üyesi
58CB7839-8C85-4B16-9BE9-D31CC2F7F324.jpeg

Ekli dosyalar

• 50D5C2FC-69F4-4464-A8DE-C3F7409A32DB.jpeg
    50D5C2FC-69F4-4464-A8DE-C3F7409A32DB.jpeg
    1.8 MB · Görüntüleme: 4
Maşallah çok sevimli bir bebek. Tüylerini dökmüş gibi görünüyor. 1 ay içerisinde uzaması lazım eğer aksi bir durum yoksa. B kompleks vitamin takviyesi ve aminoasitleri eksik etmeyiniz.

Oyla 0
Maşallah çok sevimli bir bebek. Tüylerini dökmüş gibi görünüyor. 1 ay içerisinde uzaması lazım eğer aksi bir durum yoksa. B kompleks vitamin takviyesi ve aminoasitleri eksik etmeyiniz.
Yaa çok teşekkür ederim. Kaç aylık ve cinsiyetini nedir tahminen. Bide vitamin olarak ne önerirsiniz

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 5
  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 5
  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 5
Oyla 0
Tahminen 45-50 günlük bir bebek. Fotoğraf yanıltmıyorsa cinsiyeti erkek. Mutasyonu sarı yüzlü spangle. Diğer başlıkta yazdığımı kopyalayacağım çünkü farklı bir durum değil.
Tüy için benim en verim aldığım ürün tolyamin forte, röhnfried bt, quiko bio'dur. Bu üçünü de önerebilirim. Fiyatları fazla gelirse eğer bölünmüş olarak satılan paketlemeleri mevcut.

Oyla 0
Yaa çok teşekkür ederim. Kaç aylık ve cinsiyetini nedir tahminen. Bide vitamin olarak ne önerirsiniz

Nasıl da tatlı bir şey bu böyle ☺️ Tüneklerinizi de gördüm, söylemeden geçmeyeyim dedim. Tahta tünek kullanırsanız daha sağlıklı olur. Petshoplardan alabileceğiniz gibi, farklı şekillerde ağaç dallarını da kullanabilirsiniz. Dut, akasya ağacı, elma ağacı, portakal, fındık ağacı vs. kullanılabilecek ağaç dallarına örnektir. Yine salıncağını da bu dallarla yapabilirsiniz. Kalın jüt ipi ile kafese tutturmanız yeterli.

Şuradaki gibi :
images (2).jpeg

Oyla 0
Nasıl da tatlı bir şey bu böyle ☺️ Tüneklerinizi de gördüm, söylemeden geçmeyeyim dedim. Tahta tünek kullanırsanız daha sağlıklı olur. Petshoplardan alabileceğiniz gibi, farklı şekillerde ağaç dallarını da kullanabilirsiniz. Dut, akasya ağacı, elma ağacı, portakal, fındık ağacı vs. kullanılabilecek ağaç dallarına örnektir. Yine salıncağını da bu dallarla yapabilirsiniz. Kalın jüt ipi ile kafese tutturmanız yeterli.

Şuradaki gibi :
Ekli dosyayı görüntüle 16505
Çok teşekkür ederim uyarın için. Bunuda hemen dikkate alıp düzeltiyorum o zaman ?

Oyla 0