Kanarya Geceleri Tüylerini Kabartıyor

Burak Ayaz-

iyikus.com Üyesi
Merhaba Geceleri Kanarya Işık Olmayan Bir Odada Uyuyor Ne Zaman Geceleri Işığı Açıp Kontrol Etsem Tüylerini Kabartıp Tüneğin Bir Köşesine Çekilmiş Oluyor Sabah Ve Öğlenleri Pek Olmuyor Bu Normal Bir Durum Mu

Burak Ayaz-

iyikus.com Üyesi
Ve Ayrı Bir Konu Acmak İstemedim Ben Normalde Elma Veriyordum Yalnız Çekirdeklerini Çıkarmak Lazım Olduğunu Bilmiyordum cumartesi Bilmeden Vermistim Pazar Kafesi Temizledim Bu Gün De Elma Vereyim Dedim Başka Ne Verebilirim Diye Araştırırken Elmanın Çekirdeklerini Cıkarmamız Gerektigini Öğrendim Biraz Gagaladı Elmayı Çekirdeklerden Birini Yemis Midir Belirtileri Varmı Zehirlenmenin

Oyla 0

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Elma çekirdekleri zararlıdır gerçi çoğu meyvenin çekirdekleri toksin etkisi oluşturur.O yüzden vereceğin meyve sebzelerin çekirdeklerini çıkar.

Oyla 0

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Merhaba Geceleri Kanarya Işık Olmayan Bir Odada Uyuyor Ne Zaman Geceleri Işığı Açıp Kontrol Etsem Tüylerini Kabartıp Tüneğin Bir Köşesine Çekilmiş Oluyor Sabah Ve Öğlenleri Pek Olmuyor Bu Normal Bir Durum Mu
Kuşlar uyku pozisyonlarında tüylerini kabartırlar normaldir tüm kuşlar yapar bunu

Oyla 0

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Merhaba, uyuma şekilleri öyle. Bir köşede genelde uyumayı tercih ederler. Elma iyi bir ürün ancak dediğiniz gibi çekirdeksiz verilmelidir. Küçük bir çekirdek ilk aşamada sorun olmaz ama artık vermeyiniz.

Oyla 0

Burak Ayaz-

iyikus.com Üyesi
Tesekkürler kuşum kanarya kanarya icinde vardi sanirim

Oyla 0