Kanarya Karanlıkta Yem Yiyor Mu Ve Su İçtiğini Nasıl Anlarım

Burak Ayaz-

iyikus.com Üyesi
Merhaba Kanarya Karanlıkta Kaldıktan Sonra ışığı Açtığımda Yem Yiyor Karanlıkta Yemiyorlar Mı Ve Su Içtiğinden Emin Değilim Göremedim de Kafes de 3 gündür duruyor 3 gündür su içmezse ölür sanırım ama ben suyu içtiğini nasıl teyit edebilirim Su Da Azalma Yok Az Mı İçiyorlar Kullandığım Su Kabını Ekledim

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    6.1 KB · Görüntüleme: 0

Muratsani 

Yönetici
Moderatör
Gecenin herhangi bir saatinde ışıkları açarsanız yine benzer davranışlar görebilirsiniz. Gündüz olduğu yanılgısı ortaya çıkar...

Işıkları tekrar kapattığınızda gece yanılgısı.

Bu sebeple gün döngüsünü tıpkı bizim yaşadığımız gibi, ya da doğada ki durumları gözönüne alınarak kuşlara sunarsanız daha sağlıklı olacaktır. Bu mevsim de ortalama akşam uyuma saati 7 gündüz uyanma saati 8 gibi...

Oyla 0

Burak Ayaz-

iyikus.com Üyesi
Gecenin herhangi bir saatinde ışıkları açarsanız yine benzer davranışlar görebilirsiniz. Gündüz olduğu yanılgısı ortaya çıkar...

Işıkları tekrar kapattığınızda gece yanılgısı.

Bu sebeple gün döngüsünü tıpkı bizim yaşadığımız gibi, ya da doğada ki durumları gözönüne alınarak kuşlara sunarsanız daha sağlıklı olacaktır. Bu mevsim de ortalama akşam uyuma saati 7 gündüz uyanma saati 8 gibi...
Güneş Gören Bir Odada Duruyor Akşam 7 de Karanlık Oluyor Oda 10 11 gibi güneş vuruyor ama güneş e göre kalkmıyor sabah 8 de cıvıltılarını duyuyorum

Oyla 0