Kanarya tüylerini yolması

Gizemyilmaz

Yeni Üye
Merhaba benim kanaryam var boynundaki tüyleri sürekli yoluyor ve kafasına doğru açılma var bunun için veterinere gittim antibiyotik ve vitamin kullandım ayrıca tüylerini yolmaması için boyunlukta kullanıyorum yemlerle desteklemeye çalışıyorum ama açılma hala devam ediyor ve ten rengi siyaha dönmeye başladı bu durumda ne yapılabilir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Umit. 

Yönetici
Moderatör
Kuş ensesindeki tüyleri nasıl yolsun ya? Mantar sorunu bu. Kaşındırır kuşu rahatsız eder sürekli belki bazı yerleride kendi yolabilir. Mantar sorununu çözerseniz kaşınma yolma gibi problemlerde kalmaz ;)

Alta bir video bırakıcam ya o videodaki göz taşı yöntemini uygulayın yada o bölgelere direk batikon uygulayın aynı işi görücektir... Geçmiş olsun...

Oyla 0

Gizemyilmaz

Yeni Üye
Kuş ensesindeki tüyleri nasıl yolsun ya? Mantar sorunu bu. Kaşındırır kuşu rahatsız eder sürekli belki bazı yerleride kendi yolabilir. Mantar sorununu çözerseniz kaşınma yolma gibi problemlerde kalmaz ;)

Alta bir video bırakıcam ya o videodaki göz taşı yöntemini uygulayın yada o bölgelere direk batikon uygulayın aynı işi görücektir... Geçmiş olsun...

Deneyeceğim teşekkür ederim

Oyla 0