Kanaryamın Nesi Var.?

bugraaydin

iyikus.com Üyesi
Merhaba Arkadaşlar
Sağlıklı Günler
Kuşu Bir Süre Komşumuza Bıraktık Ancak
Bu şekilde inmele tarzı sorunu var birde sanırım ayaklarında yardımcı olabilirmisiniz?

linkten video
Şeklinde görebilirsiniz

Teşekkür Ederim

Ortam ısısı ortalama 24-25 olan ve değişken olmayan bi yere alın kafesinizi. Cereyanda kalmamalı.

Multivitamin desteği sunabilirsiniz 2-3 gün. Ardından tekrar istişare edebiliriz durumu.

Çok çok ciddi bir durum olmadığı takdirde, kuşlarımızı lütfen başkalarına emanet etmeyelim. Kısa sürede sürekli ortam değişikliğinin stresi haricinde, hava değişimi, karşı tarafın bakım şartlarının zayıf olması gibi etmenler kuşta çok ciddi hasarlı sonuçlar bırakabilir.

Gerekirse yemini, suyunu 1 aylık ayarlayın ama böyle bir seçimi en son çare olarak belirleyin.

Oyla 0
Ayaklarında ki kuş dışkısı mı yoksa başka bir şey mi? Nasıl bu kadar dışkı yapışmış olabilir ki?
Solunum problemi var gibi görünüyor.

Oyla -1
Bu ürünler geçici çözüm olur. Antibiyotik kullanmak gerekir

Oyla 0
Merhaba

Kanaryama

apex mantax 3 damla
Always A-D-E-C Dolaşım Sistemi Bağışıklık Sistemi Tüy Oluşumu
Bio AviCare Cilt ve Tüy Bakım Spreyi
Özel Bir Yem Başladım

kafes suluk yemlik hepsini yeniledim

15 Günde Toparlarmış

Oyla 0
Geçmiş olsun. Başlayın tedavinize ve süreci mutlaka bildirin olur mu?

Oyla 0
Geçmiş olsun. Başlayın tedavinize ve süreci mutlaka bildirin olur mu?
Başladım uyumak da zorlanıyordu internette araştırdım okaliptüs bi iki damla sıcak suya buhar diyordu bende yaptım kafes vs karisimi bir ortu ile ortup biraz rahatladı aurekli inliyor kuş veteriner acı cekmiyor sadece ustunde tik gibi kalmiş dedi durumuna da ne iyi ne kotu dedi oyle bakalim kullanıp ilaclari bilgi veririm tabi sizde alternatif birsey gorur denk gelirseniz bildrin litfen

Oyla 0