Kanatları düşük Pamukçuk

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ponpon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ponpon

Forum Sakini
Merhabalar, 3 aylık bir mubişim var. ilk tüyüne girdi. Pek kendini kontrol edemiyor sanki, tek kanadı aşağıda, dışkıları ara ara sıvı oluyor.bu normal mi? Tüy sürecini atlatması için destekleyici ne verebilirim?

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 25
tüy döneminde bu tarz kanat düşüklüğü gözlemlenebilir normal sayılır. Yorgunluk belirtilerindendir. B kompleks vitaminler kullanin mutlaka (tolyamin forte gibi)

Oyla 0
Merhaba, B vitamini, banyo, yulaf destekleyici ürünler olacaktır.
Kuşlar tüy dönemindeyken biraz ağrı çekerler onu sıcak tutup güzel bir dinlenme ortamı sunmanız yararına olacaktır.

Oyla 0
Merhaba, B vitamini, banyo, yulaf destekleyici ürünler olacaktır.
Kuşlar tüy dönemindeyken biraz ağrı çekerler onu sıcak tutup güzel bir dinlenme ortamı sunmanız yararına olacaktır.
Teşekkür ederim. Evet durgun baya, uçmak bile istemiyor. Med tolyamin forte var,onu kullanayım o zaman.

Oyla 0
Merhabalar tekrar ekliyorum kuşumun fotosunu, pek düzelme yok, biraz tüyden çıktı. Kanadı hep aşağıda, bazen kuyruğunun altında. Acaba incinmiş olabilir mi diye düşünüyorum, öyle olsa bile yapabileceğim bişey var mı acaba , kendi kendine düzelir mi? Sürekli takip ederim hiç anormal bi durumunu görmedim bu arada.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 21
Oyla 0
Kanat düşüklüğü yorgunluktan kaynaklı da olabiliyor

Oyla 0