Kanatlı Oil Ürünlerini İnceledim

Teşekkür ederim geri bildiriminiz için. Aslında benim bahsettiğin ürünün (Plus) daha kapsamlı olduğu yazıyor bence denemeye değer. @Hazal bu ürün sana yaramaz o zaman. :)
Koku olayını okuyana kadar,aklımdaydı bu ürün.Probiyotiğimiz bitmek üzere acaba denesem mi diyordum.Entrobac’a devam biz :)

Bu karaciğer koruyucu ürünlerden kullanan var mı? Versele laga avi-chol gibi veya bu yazıda bahsedilen karaciğer koruyucu gibi. Antibiyotik sonrası kullanılması gerekir mi böyle bir ürünün?

Bu karaciğer koruyucu ürünlerden kullanan var mı? Versele laga avi-chol gibi veya bu yazıda bahsedilen karaciğer koruyucu gibi.
Avi-Chol, B-Chol, Carechol, Hepachol, Kadochol, Dacochol, Apasyl Plus....

Hepsi aynı. İçerik olarak; Kolin, Biotin, ve Metiyonin bulunduruyor..

Haink's BioStim’e burada ayrı bir parantez açmak istiyorum. BioStim’in etken maddelerinden biri olan Andrographolide, A.paniculata’nın diterpenoid laktonudur ve dünyadaki en iyi karaciğer koruyuculardan biri olduğu bilimsel çalışmalar ile raporlanmıştır.
Antibiyotik sonrası kullanılması gerekir mi böyle bir ürünün?
Kullanabilirsin tabii ki. Yada @Hazal 'ın da kullandığı Hepasol Pro gibi bir ürün denenebilir.

Son düzenleme:
Avi-Chol, B-Chol, Carechol, Hepachol, Kadochol, Dacochol, Apasyl Plus....

Hepsi aynı. İçerik olarak; Kolin, Biotin, ve Metiyonin bulunduruyor..

Haink's BioStim’e burada ayrı bir parantez açmak istiyorum. BioStim’in etken maddelerinden biri olan Andrographolide, A.paniculata’nın diterpenoid laktonudur ve dünyadaki en iyi karaciğer koruyuculardan biri olduğu bilimsel çalışmalar ile raporlanmıştır.

Kullanabilirsin tabii ki. Yada @Hazal 'ın da kullandığı Hepasol Pro gibi bir ürün denenebilir.
Haink's BioStim bu ürünü nereden bulabilirim?

O firma üretimi bitirdiğini açıklamıştı. Bulmanız imkansız olur bu nedenle