Kayıp Golden Retreiver

Muratsani

Yönetici
Moderatör
İki gün evvel sokağımıza, gayet sağlıklı görünen kirlenmiş bşr golden cinsi köpek misafir geldi. Sevdik ilgilendik falan. Bazı köpekler saldırmaya çalıştı vs. Yem, su verdik.

Muhtemelen bırakılmış. Çünkü, tasması boynundan çıkarışmıştı. Bu da kaçma olasılığını eledi benim gözümde.

Yine de internetten kayıp ilanlarını epey bir taradım. Eşe dosta haber saldım. Keza sahiplendirme için de konuştum birçok kişiyle. Köpeğim olduğu için ve erkek olduğu için, geçici yuva sağlayamadım.

Sokağımızda ki başla arkadaşlar ilgilenirken, arabama geçtim. Koşarak yanıma geldi ve cam kenarından havlamaya başladı durmadan.

Camı açtım ve ne oldu yavrucum? Diye sormamın akabinde, camdan içeriye ışınlandı :D

Kıyamam, belli ki araba seyahatlerine oldukça alışkın bir köpek. Sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen, tur attım mahallemizde yavaştan. Sokakta yürüyüş yapanlara sordum vs. Yani elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.

İstanbulda ki arkadaşlar, aklınızda bulunsun. Tanıdık vasıtasıyla barınağa bıraktım. Durumu izah ettim kendilerine. Süreci takipteyim hala.

20210222_133443.jpg