Kedim kuşlarımi yakalayamadigi için içi gidiyor

melisatk

Forum Sakini
Hava çok güzel olduğu için kuslarimi balkona çıkardım kedim onlara ulaşmak için akla karayı seçiyor üstten açık pencerenin arasından balkona çıkmaya çalışıyor 😂 bu tatlı anlari sizinlede paylaşmak istedim 😂 birde bugün birşey denedim ve işe yaradı ondan bahsetmek istiyorum pelet yemi alıştırmak zor ben kafese uzun zamandır koyuyorum bir iki tane yiyiyolardi ama sonradan bırakmışlardı bende darı ile pelet yemi karıştırdım darıyı ayiklamaya çalışırken pelet yemide ister istemez yediler ve hoşlarına gitti herhalde alıştırmaya çalışan arkadaşlar varsa bunu deneyebilirler 🤗IMG_20230508_161804.jpgIMG_20230508_161806.jpgIMG_20230508_161809.jpg

Son düzenleme:

melisatk

Forum Sakini
Yaa, iki ayrı tüy beslemek gerçekten çok zor. Çok minnoşlar
Evet hocam aslında kediyi çok küçükken dışarıda bulduk o yüzden aldık korkuyordu araba seslerinden bide çok araba geçince kiyamadik kuşlarida bir arkadaştan bakamadiklari için aldık zorlukları var ama çok eğlenceli anlarida oluyor 🙂😂

İpek.s 

Yönetici
Moderatör
Çok güzel bir görüntü 😍kedi ,köpek , ile birlikte kuş beslemek çok zor olmalı köpeklerden daha önce olmusuz veya kötü bir sonuç doğuran davranış duymadım ama kediler için aynı şeyi söylemek mümkün değil 😄 eşimin teyzesi iki kedi bir kuş besliyor evde sükunet hakim kuş 6.5 yaşında artık insan gibi konuşuyor
Bana çay verin çaydanlığı yanıma koyun falan diyor ben duyunca şok oldum kızım kediyi sevmek istedi bu yüzden aynı odada bulundular kuşun bir tislamasi var kedi hemen ortamı terk etti 😁 kuş kendini korumaya almış işini biliyor umarım sende bir daha kötü bir olay yaşamazsın

melisatk

Forum Sakini
Çok güzel bir görüntü 😍kedi ,köpek , ile birlikte kuş beslemek çok zor olmalı köpeklerden daha önce olmusuz veya kötü bir sonuç doğuran davranış duymadım ama kediler için aynı şeyi söylemek mümkün değil 😄 eşimin teyzesi iki kedi bir kuş besliyor evde sükunet hakim kuş 6.5 yaşında artık insan gibi konuşuyor
Bana çay verin çaydanlığı yanıma koyun falan diyor ben duyunca şok oldum kızım kediyi sevmek istedi bu yüzden aynı odada bulundular kuşun bir tislamasi var kedi hemen ortamı terk etti 😁 kuş kendini korumaya almış işini biliyor umarım sende bir daha kötü bir olay yaşamazsın
Amin inşallah hocam bir daha yasamam ne kadar dikkat etsemde eve çocuklar gelince illa kapıyı kapatmadan çıkıyorlar Yağmurda bu 3. Kuluckada düştükten sonra korkmaya basladi hocam yoksa Hera patileyince patisini ısırıyor kuşları koklamak istediğinde burnunu ısırıyordu bulut zaten hep korkuyordu 😂 kedilerde bide kendini saklanmış sanma hareketi var acayip komik tasmasını arada cikardigimizda kuşların odalarına giriyor arkamızdan sanki biz görmüyoruz kenara geçiyor gitmemizi bekliyor 😂aslında kedi ve kuş küçükken bir arada olunca çok iyi anlasabiliyolar