Kızıl dal darı alabileceğim site?

GülşahKandemir

Forum Sakini
Arkadaşlar kuşuma probiyotik ve multi vitamin alacağım akyol kardeşlerden. Fakat o site de kızıl dal darı kalmamış. Başka bir yerden almayı düşünüyorum. 500 gr falan olsa iyi. Nereyi önerirsiniz? (Daldarı net den alacaktım fakat kargo ücreti çok uçuk geldiği için vazgeçtim)

mk.hobihanem

iyikus.com Üyesi
akyoldan hangi marka probiyotık ve multivitamin alcaksınız petmarketburada da var darı

Oyla 0

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Tam daldarı.net i önerecekken parantezi gördüm.:)Malesef o siteden başka güzel satan bir yer bilmiyorum.Petmarketburda ya da bakabilirsiniz.

Oyla 0

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar kuşuma probiyotik ve multi vitamin alacağım akyol kardeşlerden. Fakat o site de kızıl dal darı kalmamış. Başka bir yerden almayı düşünüyorum. 500 gr falan olsa iyi. Nereyi önerirsiniz? (Daldarı net den alacaktım fakat kargo ücreti çok uçuk geldiği için vazgeçtim)
Bu aralar akyolkardeşlerden çok şikayet geliyor haberiniz olsun.En basitinden @VBZE433 hocam da yaşadı.

Oyla 0

GülşahKandemir

Forum Sakini
Bu aralar akyolkardeşlerden çok şikayet geliyor haberiniz olsun.En basitinden @VBZE433 hocam da yaşadı.

Üzüldüm ya. Bölünmüş olarak alacaklarım sadece orada var

Oyla 0

mk.hobihanem

iyikus.com Üyesi
Bölünmüş röhnfried gerwit w ve röhnfried probiyotik alacağım. Petmarkette yok bunlar maalesef.
evet benimde kullandğım ürünler oyuzden sordum pet markette varda bölunmus yok ama grpetürünleri diye adlı site var bolunmus olsun tam olsun butun urunler var bende o siteden aldım gayet güzel boluyorlar 30 ml 50 ml 100 ml 50 gr 100 gr boluyorlar dal darı da var güvenilir site

Oyla 0

Taha Aktaş 

Yönetici
Moderatör

Oyla 0

GülşahKandemir

Forum Sakini

İyi ki söylediniz bunu. Oradan almayacağım dediğiniz yere bakayım :)

Oyla 0

GülşahKandemir

Forum Sakini

Yalnız bir sorum olacak. "Bu siteye bağlantınız güvenli değil" i gördüm. Öyle sitelerden alışveriş yapmıyorum. Sorun olabilir mi?

Oyla 0

mk.hobihanem

iyikus.com Üyesi
ordakı med toylamın ıle biotin bolunmus virkon s de bolunmus cok sağlam bölüyorlar hanfendi baktım sitesine darıda var ordan guvenle alışverişini yapabilirsiniz

Ekli dosyalar

• 9e201c85-6b92-4075-84f7-bc3ff53af33d.jpg
    9e201c85-6b92-4075-84f7-bc3ff53af33d.jpg
    185 KB · Görüntüleme: 11
Oyla 0

mk.hobihanem

iyikus.com Üyesi
Yalnız bir sorum olacak. "Bu siteye bağlantınız güvenli değil" i gördüm. Öyle sitelerden alışveriş yapmıyorum. Sorun olabilir mi?
hayır hayır bı sıkıntı yok ordan alabılırsınız kendilerinin n11 dede dukkanları var orda komısyon olayı oldugu için pahalı kendi sitesinden dedğim gibi güvenle alışveriş yapabılırsınız

Oyla 0

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar herkese iyi günler. Tekrar konu açmak istemedim. Bu ayda kızıl ve sarı dal darı nereden bulabilirim. Nereye baksam stokta yok, Facebook'taki yerlere de güvenemiyorum. Burada var, burası güvenilir dediğiniz bir satıcı var mı?

Oyla 0

Emiryağız

Forum Sakini
Arkadaşlar herkese iyi günler. Tekrar konu açmak istemedim. Bu ayda kızıl ve sarı dal darı nereden bulabilirim. Nereye baksam stokta yok, Facebook'taki yerlere de güvenemiyorum. Burada var, burası güvenilir dediğiniz bir satıcı var mı?
Merhaba instegram da neşeli kanatlar diye bir sayfa var çok güvenilir ve yeni neşelikanatlar.net diye bir site açtı her ürün var.fakat biraz pahalı ve kargo ücreti de var.instegram sayfasına girin bakın kendisi üretici ve neselikanatlar pet market diye ayrı instegram sayfası da var ordan da ürün bilgisi alabilirsiniz tarihine kadar

Oyla 0

Merve Kıratlı 

Yönetici
Moderatör
Merhaba instegram da neşeli kanatlar diye bir sayfa var çok güvenilir ve yeni neşelikanatlar.net diye bir site açtı her ürün var.fakat biraz pahalı ve kargo ücreti de var.instegram sayfasına girin bakın kendisi üretici ve neselikanatlar pet market diye ayrı instegram sayfası da var ordan da ürün bilgisi alabilirsiniz tarihine kadar
Teşekkür ederim hemen bakıyorum ☺️

Oyla 0