Kursak ile ilgili

GülşahM.

Forum Sakini
Benim kuşumun kursağa yakın bir bölümünde kitle var veteriner ameliyat önermedi kan kaybı çok yaşar diyor sizce başka bir veterinere götürüp farklı bir yorum alsam mı ama ameliyattan çok korkuyorum ölme ihtimali var benim sorum acaba kuşumu yavru muhabbet kusu yemi ile mi beslesem kızımın kitlesinde yem görüldü veteriner yem ve beyaz tüy olduğunu söyledi yabancı cisimden dolayı mı bilmiyorum kendi tüyünü bile yemiş olabilir dedi ne kemirdi bilmiyorum yabancı cisim mı değil mi veteriner nasıl anlamıyor onu da anlamadım röntgen de tüy yemişse gözükmez dedi röntgen çektirdik kitle görünüyor

Veya kursağı yormayacak bildiğiniz gıda var mıdır yavru muhabbet kuşu yemi iyi fikir mi sizce

Son düzenleme:
Hocam kuşumun dışkısı Sulphamezatin kullanırken bir gün bozulmuştu sonra hemen dışkısı toparladı normal yapıyordu ki şimdi baktım gece böyle dışkılamış @Doğanay Y.
Çok soru soruyorum forumda farkındayım ama kızımın sağlığı iyi değil bir de kitleden ötürü sürekli metastop kullanıyoruz

Ekli dosyalar

• 1000001882_480x640.jpg
    1000001882_480x640.jpg
    30.7 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Yani kitle durumu biraz hassas bir konu. Her ihtimal söz konusu. Bu nedenle bir kaç farklı görüş almak iyi olabilir.
Dışkı ise toparlamaya meyilli gibi duruyor

Hayır sorun olmaz ancak bir diş fırçası ile (kullanılmamış) ürünü birazcık temizleyin. Doğrudanda takılabilir ama dışarıda olduğundan yapılması gerekiyor bana göre.

Hayır sorun olmaz ancak bir diş fırçası ile (kullanılmamış) ürünü birazcık temizleyin. Doğrudanda takılabilir ama dışarıda olduğundan yapılması gerekiyor bana göre.
Hocam arada böyle dışkı yapıyor bugün yapmış dışkılar taze değil arada yaptığı için renkli dışkıyı sonradan görebiliyorum hep yapmıyor ne yapmak lazım ve tüy döneminde yine dökmüş tüylerini 1000003462.jpg