Kursak mantarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozgun-Sinan

Yeni Üye
Merhaba geçen guatr diye bir başlık açtım meğerse kursak mantarı imiş veteriner anlamamış bizde kuşcuya götürdük ilacını veriyoruz ama yemek yiyemiyor, yediğini geri çıkarıyor ve çok aç bir şekilde tekrarlıyor bunları, nasıl yardım edebilirim ona lütfen acil yardım edin

Merve B.

Veteran
Merhaba geçen guatr diye bir başlık açtım meğerse kursak mantarı imiş veteriner anlamamış bizde kuşcuya götürdük ilacını veriyoruz ama yemek yiyemiyor, yediğini geri çıkarıyor ve çok aç bir şekilde tekrarlıyor bunları, nasıl yardım edebilirim ona lütfen acil yardım edin
El ile besleme maması yapıp kendiniz besleyebilirsiniz.

Oyla 0

Ozgun-Sinan

Yeni Üye
Bunu yapamam sanırım ama eğer biraz daha yaşarsa yarın sabaha kuşcuya götürürüm yoksa hayvan açlık çekiyor resmen

Oyla 0

Merve B.

Veteran
Bunu yapamam sanırım ama eğer biraz daha yaşarsa yarın sabaha kuşcuya götürürüm yoksa hayvan açlık çekiyor resmen
Bunu yaparsanız karnı doyacaktır.Çünkü siz direk kursağa bereceksiniz.Diğer türlü kendi yemeğe çalıştığında hastalıktan dolayı yutamıyor ve kursğa gitmeden çıkarıyor.Bir nöbetçi eczaneden aparatları alıp mamayı hazırlayıp nöbetçi bir veterinerden yardım isteyebilirsiniz.Bugünü atlatabilir en azından

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Aç olan kuşu ilaç verilmediğinden, öncelikle kuşunuzu elle besleme mamasıyla besleyin. Ardından ilaç verebilirsiniz. triflucan, sulphamazethine gibi.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
aaa :( kaybınız için üzüldüm. İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...