Kuş kızışmış mı?

NewBudgierLooker

iyikus.com Üyesi
Kafesi değiştireceğim merak etmeyin idareten böyle bu arada kafes şuan temiz 5 gün önce çekmiştim bu fotoğrafı.

Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
Kuş kızışmış oldukça. Yem kusma iyi bir ilerleme ama eş oldukları anlamına tam gelmez. Yuva kazıma olayı başladıktan sonra eş olabilecekleri daha net anlaşılır

Oyla 0

NewBudgierLooker

iyikus.com Üyesi
Kuş kızışmış oldukça. Yem kusma iyi bir ilerleme ama eş oldukları anlamına tam gelmez. Yuva kazıma olayı başladıktan sonra eş olabilecekleri daha net anlaşılır
Dişi kuşum şuan tüyde erkeğe saldırıyor ama yumuşamaya basladı.Önce erkek kur yaparken direk tünekten atıyordu simdi verdiği yemi bile yiyor.Tüyde olduğu için şuan ayrı kafeslerde tutuyorum sizce birleştireyim mi?.

Oyla 0

Liebe55

Veteran
Hava şartlarından dolayı eşe atmanızı önermem serin yerde olabilir ama kuşun tüyden çıkmasını saglayın beforvel vitamini bugday çimlendirmesi salata Kabugu mama verilmesi süreci hızlandırır.

Oyla 0

NewBudgierLooker

iyikus.com Üyesi
Hava şartlarından dolayı eşe atmanızı önermem serin yerde olabilir ama kuşun tüyden çıkmasını saglayın beforvel vitamini bugday çimlendirmesi salata Kabugu mama verilmesi süreci hızlandırır.
Sularında Avi-Vit var o olur mu? İčinde kiler kısmında her vitamin var gibi görünüyor B1 B2 ...

Oyla 0

Liebe55

Veteran
Yeteri kadar kaliteli degil Ama hiç olmamasından tabi iyi diyebilirim. Fakat benim önerim veteriner den berovit beforvel ayrıca vitamin sularında fazla kalmamalı 6 saat ideal sıcaktan erken bozuluyor

Son düzenleme:
Oyla 0

Doğanay Y. 

Yönetici
iyikus.com Yetkilisi
avi-viti ilk üretime başladığımda kullanmaya başladım. Kuşları üretmeden götürebilecek bir ürün. Üretme serüveninde bu ürünü kullanırken verim alamadım. Ne zaman daha kapsamlı multivit geçtim, devamı çorap söküğü gibi geldi.

Oyla 0

NewBudgierLooker

iyikus.com Üyesi
Dişi kuş sürekli yuvada duruyor yuvada saman var samanları yuvanın dışına atıyor ve yuvayı kazımaya çalışıyor ve dün akşam erkek kuş dişiye hiç durmadan yem kustu.

Oyla 0